PC VS PS4?

Ben 2500tl'lik PC toplamış biri olarak (kişisel görüş) PS4 almanı öneririm.
Şimdi Windows 10'a nasıl 300 tl bayılcam onu hesaplıyorum.
Bkz:
Yok bilgisayarım ısındı.
Yok virüs girdi.
Ruslar hackerler bizi mi dikizliyor ?
xxx.dll eksik.

Bir de ne tür oyunlar oynuyorusn? Mesela LOL CS:GO gibi sadece pc'de olan oyunlarsa pc al. Ben de ikisi de var PS4 yatıyor şu anda. Ne yazık ki.

Abi tamam doğruda pc kullanmanın güzellikleride orada başlıyor araştırmak kurcalamak vs...

Ben daha çok spor türü ancak aksiyon macera da oynarım

O bütçeye Ps4 alınır bence çünkü uygun bi pc toplayamassın. Topladın diyelim yok antivirus yok windows yok oyun zart zurt seni aşar. Korsan oynarsanda aşar :LOL: ama tercih senin.

Bkz:
Yok bilgisayarım ısındı.
Yok virüs girdi.
xxx.dll eksik.
Kimsenin Windows 10'a 300 lira verdiği yok. Gidersin G2A'dan uygun fiyata alırsın. Korsan kullanırsan dll ve virüsle uğraşırsın. Doğru dürüst PC kullanmayıp PC'yi suçlamanın anlamı yok.

Bkz:
Yok bilgisayarım ısındı.
Yok virüs girdi.
xxx.dll eksik.
Korsan oyun oynayıp oyunlara beş kuruş vermiyorsan o hatalara şükretmelisin bence. Bu arada bütçen 2000 TL'den aşağıysa PS4 öneririm arkadaş demiş bilgisayara upgrade yapabilirsin diye. Fakat o işler öyle olmuyor parçalar tek tek upgrade edilmiyor. Ekran kartı aldın PSU yükselt. İşlemci değiştirdin Anakart ve RAM yükselt bunların ardı arkası kesilmez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı