PC VS PS4?

Berkecoskun

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Aklım çok karışık durumda. Neredeyse sürekli PS4 vs PC karşılaştırma izliyorum ama pek bir çıkar bulamıyorum. Şimdi PS4 rahatlık abi otur koltukta istediğin gibi oyna ama PC'de de böyle bir masaya falan koyunca biraz resmi gibi duruyor. Ben de o şekilde seviyorum ancak PS4 oyunları, PC oyunlarına göre öyle söylenilen kadar pahalı değil. Sonuçta spotçu denen bir gerçek var. PS4'de tak çalıştır mantığı var. PC'de ilerde upgrade yapmak gerek ve özellikle abi DS4 inanılmaz güzel duruyor '' albenisi'' var yani bakınca insana beni al diye bağırıyor. Resmen kafam çok karışık. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası kesin bir bütçem yok ancak 1200-1300 gibi bir fiyat denilebilir.O fiyata spotçudan veya net'den ps4 alınabiliyor

Mesela şöyle bir örnek vereyim yıllar önce PS3 için dünyanın parasını vermiştik alırken şimdi şattım bildiğin beş kuruş etmedi be abi bunlar ömürleri dolduğu zaman bize bir faydası dokunan cihazlar değil ama Pc toplarsan upgrade ile işi bir nebze çözebilirsin ancak bugün bir video izledim videoda bu konudan bahsediliyordu ve ps4 için tak-çalıştır mantığı varki akla yatkın hani al odana bir ps4 ve tv otur koltuğuna çatır çutur oyna işte aslında aklımı kurcalayan olayda bu rahatlık meselesi

PC'ler de para etmiyor. 3000 TL'ye topladığınız bilgisayarı yarın satsan 2700'den 1 kuruş yukarıya satamazsın. İkinci el öyle bir şey. Sana kalmış. Ama o fiyata pc alınmaz bana kalırsa. Tatmin etmez PS4 kadar.

Şöyle söyleyeyim mesela Nba 2k15 veya fifa alacak olsam zaten 2. el alırım sıfır'ın bu devirde hiçbir avantajı yok kodlardan başka ve bu bahsettiğim oyunlar 2. el 100 tl

Oyun aldın nasıl satacaksın. Sattın ekleyip yenisini alacaksın. Eeee bu böyle gider. Bir de şu var. Siz PC'niz de korsan oyun mu oynuyorsunuz. Oyuna para ödemiyor musunuz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı