PC yerine Xbox Series S almak daha mı mantıklı?

Andromeda262

Hectopat
Arkadaşlar selam ben yakında bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum, iyi bir bilgisayar kurdan dolayı en az 7K tutar diye tahmin ediyorum. Benim aklıma da Xbox Series S alıp yanına da bir tane Game Pass üyeliği alsam rahat eder miyim diye bir fikir geldi. Monitörüm de eski ve görüntüsünde bozukluklar olduğu için yüksek ihtimalle onu da değiştireceğiz ve ailemi fiyat konusunda çok da darlamak da istemiyorum. Sizin bu konu hakkındaki fikirleriniz nelerdir satın alan arkadaşlar nereden satın aldıklarını söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlam her şey 4 4'lük olsan dersen 7kdan çok fazlası tutar bu işin sınır yok ki kardeşim. Xbox alsan da belli süre sonra sıkılacaksın ve ayrıca PC'nin tadını vermez bende PS4 var ona rağmen topladım PC orta seviye.

Kesinlikle sana bağlı, herkes her platformda farklı zevki alır. Ben konsollarda story dışında oyun oynarken zevk alamıyorum. Konsolum olmasına rağmen %90 bilgisayarımı kullanıyorum. Bilgisayarın ayrı artı yönleride var bunu unutmamak lazım.

Sadece oyun oynayacağım başka bir iş gibi bir amaçla kullanmayacağım zaten pc alırsam da. Rekabetçi oyunlarda falan hep eşitsizliklerin olması canımı sıkıyor işte biri 60 fps alıyor biri 144 fps alıyor konsol alırsam bunların da önüne geçeceğini düşündüm.
Xbox Series X 60FPS almak daha mantıklı eger ki senın için 30FPS sorun degilse Series S de hala canavar gibi.
Xbox Series S de 60 fps verebiliyor.

Sadece oyun oynayacağım başka bir iş gibi bir amaçla kullanmayacağım zaten PC alırsam da. Rekabetçi oyunlarda falan hep eşitsizliklerin olması canımı sıkıyor işte biri 60 FPS alıyor biri 144 FPS alıyor konsol alırsam bunların da önüne geçeceğini düşündüm.

Xbox Series S de 60 FPS verebiliyor.

Arkadaşlar selam ben yakında bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum, iyi bir bilgisayar kurdan dolayı en az 7K tutar diye tahmin ediyorum. Benim aklıma da Xbox Series S alıp yanına da bir tane Game Pass üyeliği alsam rahat eder miyim diye bir fikir geldi. Monitörüm de eski ve görüntüsünde bozukluklar olduğu için yüksek ihtimalle onu da değiştireceğiz ve ailemi fiyat konusunda çok da darlamak da istemiyorum. Sizin bu konu hakkındaki fikirleriniz nelerdir satın alan arkadaşlar nereden satın aldıklarını söyleyebilir mi?

PS4 kullanıyorum fakat oyunlar çok pahalı aynu şey Xbox için geçerli mi bilmiyorum. Alırken bunu da göz önünde bulundurun hocam.

Geri
Yukarı