PC'de kablosuz internete nasıl bağlanılır?

Yeni masaüstü PC aldım kurdum. Daha yeni ama internete kablosuz bağlanamıyorum.

Hocam USB Wi-Fi adaptörü almanız lazım. Ve açtığınız konuyu okudumda yeni sisteminizde sanırım Ryzen 5 5500 ve GTX 1650 var. 19.000TL'ye almışsınız ve bayağı bir kazık yemişsiniz. Bilgisayarda anlamadığınız için şöyle açıklayayım. Adam size 19000TL'ye Huawei'nin eski bir telefonunu sattı fakat o fiyata internetten hatta Vatan Bilgisayar'dan yeni bir iPhone alınırdı. Burada konu açsaydınız alacağınız sistemden kat ve kat daha iyisini toplardık.

Telefon ayarlarından mobil ağ >bağlantı paylaşımı ve mobil ortak erişim noktası >
USB bağlantı paylaşımını aktifleştir.
Ayrıca telefonu bilgisayara kablo ile bağlaman lazım. @EFEwe

PdaNet diye bi uygulama var onu telefonuna yükle kendi sitelerinde exe dosyası da var onu da telefona indir kabloyla bilgisayara aktarıp yükle. Hem telefona hem pc'ye kurduktan sonra telefondan bağlandığın wifi ağını bilgisayarında kullanabilirsin. Başkaları da görsün diye çözüm olarak işaretleyebilirsin. Yeni bilgisayarın hayırlı olsun.

Hocam pek bilgim yok ama Wi-Fi sürücüsü yüklemen veya güncellemen lazım.

Elektrik prizlerin yanında internet giriş yerleri var oraya internet kablosunun bir ucunu oraya diğer ucunu da bilgisayara takarsanız internete bağlanacaktır.

Geri
Yukarı