PC'de virüs vakaları neden arttı?

Kaspersky sağ olsun sıkıntı olmuyor.
Kaynak güvenilir de olsa araya malware kaçabilir dikkatli olmak gerekli.

Hayatımda 1 kere bile virüs programı kullanmadım, paso Windows Defender, hatırlıyorum crack oyun indirince trojan var diyordu ama hiçbir zaman bir hesabım çalınmadı, ergenlikte deli paralar yatırdığım hesaplar var hepsi duruyor garip şekilde.

Hayatımda 1 kere bile virüs programı kullanmadım, paso Windows Defender, hatırlıyorum crack oyun indirince trojan var diyordu ama hiçbir zaman bir hesabım çalınmadı, ergenlikte deli paralar yatırdığım hesaplar var hepsi duruyor garip şekilde.

Hocam bende hiç bir AV kullanmıyorum. Defender bile yok yani.

Hocam bende hiçbir av kullanmıyorum. Defender bile yok yani.

Önceden deli gibi crack oyun indirdiğim için defeder kapalıydı ama artık bir Valorant bir Minecraft oynadığım için defendera bakmıyorum bile sadece bildirimlerini kapatıp devam ediyorum.

Önceden deli gibi crack oyun indirdiğim için defeder kapalıydı ama artık bir Valorant bir Minecraft oynadığım için defendera bakmıyorum bile sadece bildirimlerini kapatıp devam ediyorum.

Ben sadece oyun için optimize etmek amacıyla Defender Control ile kapıyorum.

Şu anki bilgisayarım'de nereden görsen en az 60 korsan oyun, program kullanıyorum. Hiçbirisinde virüs, bloottware, keyloger karşılaşmadım. E-posta, telefonlarıma saçma mesajlar yok, hesap çalıntıları vakaları da karşılaşmadım.
Doğru kaynak ile indirdiyseniz bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Yine de tedbirli olmakta fayda var.

1) Her şey pahalılaştığı için insanlar crack'e yöneldi. Öyle sadece oyunları değil, programları filan her şeyi.

2) Orta doğu insanının cinsel açlığın afrikasında olduğu bir gerçek. Bu sayede Arap ve Türkler çok kolay bir şekilde sosyal mühendislik yöntemleriyle kandırılabiliyorlar. Pinterest'den iki kadın resmi bulup açıklamaya "Dm?❤️" filan yazınca işe yarıyor. Bu yöntemle genelde Phishing saldırıları düzenleniyor.

Evet Beğendiğim oyunlar var fiyatları pahalı ama Korsan oyunda yüklemek istemiyorum zamanında çok başım ağrıdı Bazı insanlar Windows Sürümlerini bile kaçak Kullanıyor Bu Siber Saldırı olaylarının artması doğal bence.

Evet beğendiğim oyunlar var fiyatları pahalı ama korsan oyunda yüklemek istemiyorum zamanında çok başım ağrıdı bazı insanlar Windows sürümlerini bile kaçak kullanıyor bu siber saldırı olaylarının artması doğal bence.

Geçen canım Cities Skylines oynamak istedi dedim Steam'den alayım, alamadım aptal ve iğrenç bir ödeme sistemi olduğu için kanser olup oyunu crack indirip oynadım, ben zaten ne zaman Steam'den bir şey almaya kalksam alamıyorum bunlar nasıl para kazanıyor.

Geçen canım Cities Skylines oynamak istedi dedim Steam'den alayım, alamadım aptal ve iğrenç bir ödeme sistemi olduğu için kanser olup oyunu crack indirip oynadım, ben zaten ne zaman Steam'den bir şey almaya kalksam alamıyorum bunlar nasıl para kazanıyor.

Ya bir de kimse kusura bakmasın da aptal bir oyuna 600 700 1000 TL verecek değilim emek varmış şey varmış, o adam emeğinin karşılığını zaten alıyor milyon dolarlık şirket, oyun satın alan milyonlarca insan var, şu ülkede eve ekmek zor alırken gidip oyuna 600 TL veremem, bir de şey diyenler var alamıyorsan oynama bu seni ne denli ilgilendiriyor sanki isteyen crack indirir isteyen satın alır, KMSpico ile Windows etkinleştirmiş adamların burada crack mevzusu yapması canımı çok sıkıyor ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı