PCkolik Alışveriş Deneyimi

Merhaba Yasin bey pckolik ödeme aşamasında TC istiyor ileride sorun olurmu
Merhaba Hamza bey. Zorunlu alan mıydı hatırlamıyorum ama öyleyse de bir sorun olacağını düşünmüyorum. Geçen günlerde mağaza açılışları oldu. Tüm popüler yayıncılar, oyuncular açılıştaydı. Site üzerinden alışveriş yapmak istemezseniz mağazaya da uğrayabilirsiniz.

Merhaba Hamza bey. Zorunlu alan mıydı hatırlamıyorum ama öyleyse de bir sorun olacağını düşünmüyorum. Geçen günlerde mağaza açılışları oldu. Tüm popüler yayıncılar, oyuncular açılıştaydı. Site üzerinden alışveriş yapmak istemezseniz mağazaya da uğrayabilirsiniz.
hocam merhaba bende mouse aldım kargo vesayre kaç günde geliyor bilgin var mı ayrıca bir kaç yazı gördüm site ile alakalı ve biraz tedirgin oldum sizce sitenin herhangi bir güvenirlik problemi var mı?

hocam merhaba bende mouse aldım kargo vesayre kaç günde geliyor bilgin var mı ayrıca bir kaç yazı gördüm site ile alakalı ve biraz tedirgin oldum sizce sitenin herhangi bir güvenirlik problemi var mı?
Merhaba. Ben sistem aldığım için kargo vs süreci yaşamadım. Sistemi bana ertesi gün kendileri getirmişti. Ama bir güvenilirlik sorunu olacağını düşünmüyorum. Çünkü bir önceki mesajımda dediğim gibi popüler yayıncıların da katıldığı mağaza açılışları oldu. Daha ayrıntılı bilgi için instagram veya telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı