PCKolik rezaleti

can Yrkl

Decapat
Daha fazla  
24 Şubat'ta PC hocası Tron sistemi aldım, aynı gün siparişi iptal ettim 7-8 defa aradım bazen hatları düşmedi bazen iletişime geçebildim 4-5 kere konuştum bana dönüş yapılacağı söylendi ama kimse tarafından aranmadım. Bugün bile 2-3 defa aradım yarım saate dönüş yapılacağı söylendi tabii ki yine aranmadım. Sonrasında telefonlarım açılmadı an itibariyle sipariş iptalimin üzerinden 14 gün geçti. Nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum ücret iadesi 10 gün içinde gerçekleşmesi gerekiyordu.

Uyuşmazlık değeri 30.000 TL'nin altında kalıyorsa mahkemede dava açmadan önce tüketici hakem heyetine başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

@can Yrkl dava açmak istiyorsanız ve koşullar belirttiğim şekildeyse heyet başvurusu zorunludur. Tüketici hakem heyeti başvuruları ilden ile farklılık göstermekle beraber yaklaşık 6 ay içerisinde sonuçlanmaktadır.

@can Yrkl dava açmak istiyorsanız ve koşullar belirttiğim şekildeyse heyet başvurusu zorunludur. Tüketici hakem heyeti başvuruları ilden ile farklılık göstermekle beraber yaklaşık 6 ay içerisinde sonuçlanmaktadır.

Aynı sorunu bende yaşıyorum 20 gündür ne iptal ediyorlar ne cevap veriyorlar ne de ürün yollanıyor. THH için gerekli bilgileri nereden bulabilirim?

Gerekli bilgileri hepsinin sitenin alt kısımda bulunan bilgilerimizde buldum ve THH'ye başvurdum. Sizinde başvurmanızı öneririm.

Son düzenleme:
keşke sipariş vermeden önce biraz araştırsaydım, 2 gün önce boş kasa sipariş verdim kargolanmasını bekliyorum sitede ödeme alındı yazmadı bile instagram dan ulaştım düzelttiler kargo bekliyor yazıyor şimdi belki 2 gün erken ben acele ediyorum bilmiyorum ama boş kasa yani ne kadar bekleyebilir ki? tedirgin ettiniz beni yorumlarınızla bakalım ne olacak benim anlamadığım ise madem bu kadar sorun çıkartan firma nasıl müdahale edilmiyor? herkes tarafından şikayet alan bi yer nasıl faaliyetine devam edebiliyor ? yani öyleyse neden aktif yeni insanlar mağdur olsun diye mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı