PC'ye Driver Yüklerken Mavi Ekran Hatası

Berk Şahin

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. Ben bugün bilgisayarıma format attıktan sonra bir hata almaya başladım. Bilgisayara driver kurarken PC hep mavi ekran veriyor, 10-15 kere denedim, hep mavi ekran veriyor. Daha önceki formatlarda böyle bir sorun yaşamamıştım. Driverleri yükleyemediğim için de gerek Wi-Fi, gerek Bluetooth'u kullanamıyorum. Normal PC kullanırken sıkıntı yok, sadece driver kurarken mavi ekran hatası alıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim, çok teşekkürler şimdiden.

20190603_232334[1]-min.jpg

UUSB'ye yazdıktan sonra tekrar geleceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
USB'ye yazdım ve şimdi o 3. seçeneğe gelip enterleyeceğim, daha sonra ne yapmalıyım?

@claus senin dediğin şekilde RAM testi yaptım ve akabinde bu sonuçları aldım. Sanırım RAM'ler sorunsuz çalışıyor ancak PC hala açılmıyor, sürekli mavi ekran veriyor ne yapmalıyım? Teşekkürler.
20190604_233844-min.jpg

20190604_233854-min.jpg

20190604_233904-min.jpg

20190604_234004-min.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 1903 sürümünü indir ve temiz kurulum yap. Sonrasında hiç bir şey yükleme ve AIDA raporu paylaş.

Windows 10 1903 sürümünü indir ve temiz kurulum yap. Sonrasında hiç bir şey yükleme ve AIDA raporu paylaş.
AIDA raporu nedir ve Windows 10'un 1903 sürümünü nereden bulabilirim?

Tsmama
AIDA raporu için rehber :AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi - Technopat Sosyal
Windows için yukarıda verdiğim rehberi bir zahmet okuyun.
Tamam şuan uyguluyorum bitince upload edicem.
Buyrun Report.htm
Artık ne yapmam gerekiyor?
Ayrıca Windows açılıyor, hoşgeldiniz yazısı falan çıkıyor ama ekran gene simsiyah. Sadece fare imgesi çıkıyor ve ctrl+alt+del yaptığımda görev yöneticisini seçtiğimde siyah ekranda görev yöneticisi açılıyor sorunu nasıl çözerim?

Bunu yükle healt kısmından görsel paylaş. Eror scan taraması yapıp görsel paylaş.
Tamam yüklemesine yükleyeyim ama Windows geç açılıyor, bazen siyah erkan oluyor ve açılınca da görev çubuğu siyah bir sekilde oluyor onu nasıl halldeceğim ?

AIDA 64 yükledikten sonra oldu. Bir kastı bilgisayar, sonra düzelmedi zaten. Şu an PC açık olsa bile işlem yapamıyorum. Mause ile google'ye tıklıyorum, sağ tık falan yapıyorum. Hiçbir şey olmuyor nasıl düzelteceğim ? Tekrar format atmalı mıyım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı