PC'ye virüs bulaştı

Hocam, son durum berbat. Bilgisayarı her açtığımda yeniden başlatılıyor deyip kapanıyor. Ben ne yapacağım? Şimdi bilgisayar çalışmıyor.

Kartınızı uygulamadan internet alışverişine vs. kapatın, sonrada bilgisayarı alıp, bilgisayarcıya gidin.
Hocam mecburen format.

USB'si yokmuş, PC'de açılmıyor diyor, tek başına atamaz. Bilgisayarcıya gitmesi lazım.

Kartınızı uygulamadan internet alışverişine vs. kapatın, sonrada bilgisayarı alıp, bilgisayarcıya gidin.

USB'si yokmuş, PC'de açılmıyor diyor, tek başına atamaz. Bilgisayarcıya gitmesi lazım.
Hocam bilgisayardan anlayan bir arkadaşı akrabası falan var ise o format atsın eğer yok ise bilgisayarcıya gitmeli.

Modemi kapadım, açtım denedim sonuç yine hüsran. Kaspersky indiremiyorum. Kuramıyorum virüs izin vermiyor. @dhanylmz
Efendim bilgisayara temiz format atmayı biliyor musunuz? Lütfen bilginiz yoksa kendiniz bir şey yapmaya çalışmayın bilgili arkadaşlar görünce cevap vereceklerdir.
Kusura bakmayın hocam göremedim direkt olarak yazdım, iyi kullanımlar dilerim. Kolay gelsin.

Geri
Yukarı