PC'ye virüs bulaştı

dodosavage

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500U with Radeon Vega Mobile GFX 8 GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon(tm) Vega 8 Graphics.
Merhaba şu anda bilgisayarima korsan bir program indirirken virus bulasştı Kaspersky uyariı verdi tarama başlattım daha sonrasinda arka plan beyaz oldu. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• IMG_20240217_194635_626~2.jpg
    IMG_20240217_194635_626~2.jpg
    133 KB · Görüntüleme: 81
Antivirusler genelde çoğu şeye uyarı veriyor, zararsız olsa dahi. Nereden ne indirdiğini söylersen yardımcı olabiliriz.

EDIT: Şöyle bir video buldum beyaz ekranda kaldıysa şu şekilde kaldırılabiliyormuş:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tarama bittikten sonra sonucu paylaşın. Belki de sadece korsan olduğu için uyarı vermiştir. Ayrıca indirdiğiniz site hangisiydi acaba?

Görev yöneticisi ardından ayrıntılar sekmesini açın. Açtıktan sonra orada explorer.exe olacak onu bul görevi sonlandır. Sonra yeni görevi çalıştır deyip explorer.exe yaz arka plan düzelir.

Merhaba şu anda bilgisayarima korsan bir program indirirken virus bulasştı Kaspersky uyariı verdi tarama başlattım daha sonrasinda arka plan beyaz oldu. Ne yapmam gerekiyor?

Bittimesini bekleyin ve Kaspersky'ı kulllandığınıza şükür edin ve tarama sonucunu atın.

Görev yöneticisi ardından ayrıntılar sekmesini açın. Açtıktan sonra orada explorer.exe olacak onu bul görevi sonlandır. Sonra yeni görevi çalıştır deyip explorer.exe yaz arka plan düzelir.
Görev yöneticisini açmamı engelliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı