PC'ye virüs bulaştı

Hard diskiniz uzun süreli kullanım'da bölünmüş olabilir bir defrag yapın ve virüs taraması'da yapın.

Malwarebytes Cybersecurity for Home and Business | Malwarebytes

Defrag yaptıktan sonra sorununuz çözülecektir emin olabilirsiniz.

Speed up your PC: O&O Defrag 24

Bir de Kaspersky yarım saat tir %99 da ve bir dakikadan az kaldı diyor bu normal mi.
Hard diskiniz uzun süreli kullanım'da bölünmüş olabilir bir defrag yapın ve virüs taraması'da yapın.

Malwarebytes Cybersecurity for Home and Business | Malwarebytes

Defrag yaptıktan sonra sorununuz çözülecektir emin olabilirsiniz.

Speed up your PC: O&O Defrag 24

Tamam defrag yapacağımda o uygulama paralı bir de nasıl yapacağım internetten baktım arama yerine defrag yazınca oluyormuş o doğru mu?

Son düzenleme:
Bir de Kaspersky yarım saat tir %99 da ve bir dakikadan az kaldı diyor bu normal mi.

Tamam defrag yapacağımda o uygulama paralı bir de nasıl yapacağım internetten baktım arama yerine defrag yazınca oluyormuş o doğru mu?
Try now kısımından deneme sürümünü indirin.

Windowsun defrag programı yeterli değildir.

Kaspersky birazdan taramayı bitirecektir normal o.

Peki yükledikten sonra ne yapacağım bir de mesela yaptım C-D diskleri birleşecek mi?
Hayır defrag siz büyük bir dosya taşıdığınızda veya windows güncelleme yaptığı zaman hard disk'de oluşan boşlukları birleştirerek performansınızı artırır tekrar'dan.

Yapılması hard diskler'de önemli birşey.

Programı açtığınız'da yukarıdaki optimize all seçeneğini seçin tüm işlemleri yapacaktır windowsun kurulu olduğu bölümü seçmeniz yeterlidir.

Hayır defrag siz büyük bir dosya taşıdığınızda veya Windows güncelleme yaptığı zaman hard Disk'de oluşan boşlukları birleştirerek performansınızı artırır Tekrar'dan.

Yapılması hard Diskler'de önemli bir şey.

Programı açtığınız'da yukarıdaki optimize all seçeneğini seçin tüm işlemleri yapacaktır Windows'un kurulu olduğu bölümü seçmeniz yeterlidir.

Hocam biraz bilgisizime bilgisayar işlerinde mesela optimize all bastım benim Windows C diskinde yüklü C'yi seçsem yeter mi ve bunun PC' ye zararı olur mu.

Selam, ben bugün bir uyarı aldım zararlı uygulamaymış ve silmeye çalıştım. Chrome'ye açıp buraya yazıcaktım ama açmadı iznin yok dedi. PC mavi ekran verip resetledi şimdi açılıyor ama hâlâ virüs var ne yapmam lazım? Kaspersky'le taratıyorum silinir mi? Silinmezse ne yapabilirim? Ellerim titriyor.
Linçlenmek istemiyorum. Sorunun en sonunda çözülmezse ayarlardan sıfırlayabilirsin. En son çözüm olarak. Sorun düzelmiş sanırım okumadım kusura bakmayın.

Geri
Yukarı