PC'ye virüs bulaştı

Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun sizden bir kere daha olmuştu ama böyle bir olay değil ben CS:GO FPS arttır diye bir uygulama yükledim yönetici olarak çalıştırdım PC mavi ekran verdi ama onu taramıştım virüs değildi işte sonra geri açıldı o uygulamayı sildim sonra Win32.trojan exe diye bir uygulama çıktı sildim ama silememişim PC açılmıyordu Windows ekranı geliyordu bu işlem en az 5 defa tekrarlanıp sonra onarım açılıyordu sonra otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı diyordu formatla vardı veya kapat vardı Allah razı olsun sizden ve sizin gibi yardım severlerden. Şu an g diskini taratıyorum onda da bir şey yoksa umarım olmuştur.
Antivirüs yazılımı eğer birşeye virüs diyorsa bir bildiği vardır. :)

Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun sizden bir kere daha olmuştu ama böyle bir olay değil ben CS:GO FPS arttır diye bir uygulama yükledim yönetici olarak çalıştırdım PC mavi ekran verdi ama onu taramıştım virüs değildi işte sonra geri açıldı o uygulamayı sildim sonra Win32.trojan exe diye bir uygulama çıktı sildim ama silememişim PC açılmıyordu Windows ekranı geliyordu bu işlem en az 5 defa tekrarlanıp sonra onarım açılıyordu sonra otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı diyordu formatla vardı veya kapat vardı Allah razı olsun sizden ve sizin gibi yardım severlerden. Şu an g diskini taratıyorum onda da bir şey yoksa umarım olmuştur.
Rica ederim. Bundan sonra bir sıkıntı ile karşılaştığınızda yardım almadan kafanıza göre bir şeyleri silmezseniz iyi olur.

Rica ederim. Bundan sonra bir sıkıntı ile karşılaştığınızda yardım almadan kafanıza göre bir şeyleri silmemeniz gerekiyor.

Hocam peki mesela virüs F deydi büyük ihtimal PC'ye sızma gibi bir durum söz konusu olur mu virüs uyarısı verilir verilmez hard diskimi çıkarttım sadece biçimlendirirken taktım eğer virüs F deyse gitmiş midir?
Bu arada virüs taraması sonucu ne oldu? Hala zararlı olabilir. Önemli olan C:\ diski.

Hocam hızlı tarama yaptım bir şey çıkmadı şu an g diskini tarıyorum %44 o bitsin C'yi de tarayacağım

Hocam peki mesela virüs F deydi büyük ihtimal PC'ye sızma gibi bir durum söz konusu olur mu virüs uyarısı verilir verilmez hard diskimi çıkarttım sadece biçimlendirirken taktım eğer virüs F deyse gitmiş midir?
Kaç tane diskiniz var? Tam tarama yapmak iyi olacaktır.

geri yükleme denedin mi eger hdd ise format gerekir gemiş olsun
diski görmuyor mu yoksa görüp acmıyor mu
Ben bir saçmalık yaptım korkumdan 2'sini de biçimlendirdim içinde önemli dosyam yoktu zaten ama şimdi açılmıyor F diski ne yapmam lazım.
disk'i görmüyor mu yoksa görüp okumuyor mu

Geri
Yukarı