Persona 3 Reload ile ilgili ilk izlenimleriniz neler?

Öncelikle 3'e Remake yapılması güzel oldu , darısı 1 ve 2'nin başına özellikle 2. oyunu bir başyapıt oynamayanlar emülatörden oynasın. Grafiklerinin tazelenmesi ve FES versiyonunun The Journey kısmının modernize edilmesi çok güzel bir iş. Sadece ana hikayeyi işlemeleri de güzel bence. The Answer kısmını benim gibi çoğu insan beğenmiyor , daha çok hikayenin nasıl bittiğini oyuncuya göstermek için yapılmış bir kısım onun yerine 2-3 tane cutscene koysalar gene aynı işi görürdü. Portable versiyonundaki kadın ana karakteri koymamışlar açıkçası umurumda değil , ama seveni baya var ve şirketi baya linç ediyorlar bu konuda. The Answer ek hikayesini ve FeMc kısmını Atlus müşterilere 30 dolardan körükler gibi de geliyor çok paragöz bir şirket. P5 franchise'ını 6-7 oyundur kullandıklarını düşünürsek hepimiz hemfikirizdir bu konuda. Seride en muzdarip olduğum konulardan birisi yan mekanikler hariç diğer mekaniklerin hep aynı oluşu , SMT oyunlarında da bu var diğer yaptıkları Dungeon crawler türü oyunlarda da bunu görüyoruz. P5 de bunu kırdılar ve aşırı ses getirdi , P3'de mazisi var diye ses getirecek ama mekaniksel olarak böyle aman aman bir değişiklik beklemiyorum. Ses aktörlerinin değişmesi güzel bir değişiklik benim için (Junpei ve Fuuka'nın sesleri hariç). Fiyat konusunda tuzlu olacaktır buna şüphe yok , gamepass bizim için tek çare. Son olarak umarım cannon sonu değiştirmezler , P3P yi bitirmiş biri olarak The Answer ide emüda oynamış birisi olarak umarım orijinal hikayedeki son korunur , çünkü diğer oyunlarda da bu konuya baya değindiler ve benim için güzel ve tadında bir sondu , umarım güzel bir iş çıkar görüşlerim bu yönde.

Konu hortlamış galiba ama birkaç kelam etmek gerekirse güzel oldu. Seride melankolik olarak sağlam acıklı olan bir oyun diye hatırlıyorum P3'ü. Görüntü de P3 skinli p5royal olarak gözüküyor. Yine sevenini ekrana 100 saat kitler. Sonunda ise ağlatır. Fiyatı ise bayağı tuzlu olacaktır. Güzel yanı ise Türkçe alt yazılı gelecek resmi olarak.

Konu hortlamış galiba ama birkaç kelam etmek gerekirse güzel oldu. Seride melankolik olarak sağlam acıklı olan bir oyun diye hatırlıyorum P3'ü. Görüntü de P3 skinli p5royal olarak gözüküyor. Yine sevenini ekrana 100 saat kitler. Sonunda ise ağlatır. Fiyatı ise bayağı tuzlu olacaktır. Güzel yanı ise Türkçe alt yazılı gelecek resmi olarak.
Evet hocam , seride en acıklı olan ikinci oyun bana göre Persona 2 den sonra. Yüksek ihtimalle incelememde de dediğim gibi mekanikleri değişmezlerse grafik update gibi birşeyler gelicek. Dediklerine göre FES versiyonunun dahil barındırdığı özellikleri de içerecekmiş bunun haricinde yeni social linkler , yeni personalar , yeni Tartarus dungeon tasarımı (burası en merak ettiğim bu düz tasarımı kırmaları lazım dungeonları değişmeleri lazım.)

Yeni konular

Geri
Yukarı