Phanteks P350X'ten Enthoo Luxe 2'ye Geçilir Mi?

Paran varsa geçilir elbette.

200 doların varsa önce Ryzen 1200'den kurtulmak mantıklı olmaz mı?
900$ var, yükseltme düşünüyorum sisteme de şu anlık sadece 3600'te karar kıldım. Monitör için Lenovo'nun yeni modelini bekliyorum ekran kartı da 5700XT özel soğutmalı modeller. İşlemci ve ekran kartı dışında acil bir yükseltme yok.

O zaman kasa hoşuna gittiyse geç bence. Zaten koniçivalarla yaşamayor musun? 200 dolar ayırmak zor olmasa gerek 🙃
Konnichiwa* iyi günler demek ve daha yaşamıyorum dil sınavına girmem lazım, vize + pasaport + bilet parası hazır. Gitme işi askerlik yüzünden sarkabilir eğer askerliği öteki bir tarihe şutlayamazsam o yüzden PC'yi daha fazla bu halde kullanmak istemiyorum.

Phanteks ve NZXT en güzel kasalara sahip iki marka. Eğer memnunsanız geçmeyin bence. 350x de güzel kasa çünkü arkadaşım kullanıyor ondan bakmıştım. Fan hastalığı bende de var şuan 3 ön 3 üst 1 arka olmak üzere 7 fan takılı 😀
Benim çok daha küçük dar olan aerocoolstrike x kasada 8 adet noctua 3000rpm 120mm endüstriyel fan var. Kasırgalar kopuyor. Bazen diyorum, kasa havalanıp, alıp başını gidecek :)

Benim çok daha küçük dar olan aerocoolstrike x kasada 8 adet noctua 3000rpm 120mm endüstriyel fan var. Kasırgalar kopuyor. Bazen diyorum, kasa havalanıp, alıp başını gidecek :)
Maşallah hocam sesten rahatsız olmuyor musunuz ben çok takarım. Benim 7 fan da CM Master Fan Pro. Hepsi de fan yok gibi çalışıyor yoksa sökerdim cidden 🤣

Bu kasa ne böyle simetrisi bozuk. İlle de geçeceksen bunun yerine Evolv X'e geç.
Simetri hastalığım yok. 🙂 Evolv X bundan daha küçük.
24V gerekiyor güç kaynağı çalıştırıyor mu?

Simetri hastalığım yok. 🙂 Evolv X bundan daha küçük.

24V gerekiyor güç kaynağı çalıştırıyor mu?

3000 rpm olarak 12v olanı benimki, 6'sı anakarta pmw bağlı, 2'si full hız ön fan powere bağlı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı