Phoenix bilgisayar güvenilir mi? Ve vatan bilgisayar montaj yapıyor mu?

baranvork

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben Phoenix bilgisayar almayı düşünüyorum fakat güvenileimi bide uygun fiyata oradan iyi bir pc söylermisiniz ve ayrıca ben vatan bilgisayardan bilgisayar toplasam orada birleştirirler i windowsu filanda kurarlar mı ? Ve ayrıca gamextra diye bir site var oradaydı bilgisayarı alabilirim orasında güvenli mi? Şimdiden herkese teşekkür ederim

Vatan Bilgisayar montaj yapıyor fakat ben alıp kendin yapmanı tercih ederim, bazıları işini hakkını vermiyor tabii şubeden şubeye değişiklik gösteriyor.

Phoenix bilgisayarı iyi bir bilgisayar fakat ekran kartı sıcaklığı üst seviyede. İşlemcisi K çarpansız yanız overclock yapılmaz. Bence vatandan bilgisayar toplamanı tavsiye ederim. Bilgisayarı topluyorlar fakat işletim sistemi satın almadan kurulum yapmıyorlar. Dediğin siteyle ilgili pek bilgim yok.

Öncelikle merhaba. Phoenix bilgisayar oldukça güvenilir bir marka. Vatan computer konusuna gelirsekte ücretsiz montaj yapılıyor.

Phoenix bilgisayarı iyi bir bilgisayar fakat ekran kartı sıcaklığı üst seviyede. İşlemcisi K çarpansız yanız overclock yapılmaz. Bence vatandan bilgisayar toplamanı tavsiye ederim. Bilgisayarı topluyorlar fakat işletim sistemi satın almadan kurulum yapmıyorlar. Dediğin siteyle ilgili pek bilgim yok.
Ne alaka ?İşletim sistemi olmadan toplamadıgnı kim söyledi?Linux kurucam dersin geçiştirirsin.Öyle birşey var mı?

Bildiğim kadarı ile satın orjinal işletim sistemi almadan kurmuyorlar. Free dos kuruyorlardı eğer istenirse. Korsan herhangi bir kurulum yapmıyorlar. sistem kurmak o kadar da zor değil burdan videoları izleyerek rahatlıkla kurarsınız zaten.

Eğer tek parça alıcak iseniz parçayı direkt takıyorlar. Fakat sistem toplayacak iseniz, orjinal bir işletim sistemi almadan kurmuyorlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı