Vatan Bilgisayar Montaj Yapıyor mu?

Montajı kendimiz mi yapmalıyız yoksa vatana mı yaptırmalıyız?

• Vatan bilgisayar.

• Kendimiz yapmalıyız.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Farklı ve daha çok tavsiye edilen alternatifleri var. Fakat bende Xigmatek kasa kullanıyorum ve memnunum. Diğer önerilerinde göz önünde bulundurmak suretiyle tavsiye ederim sizede.

Farklı ve daha çok tavsiye edilen alternatifleri var. Fakat bende Xigmatek kasa kullanıyorum ve memnunum. Diğer önerilerinde göz önünde bulundurmak suretiyle tavsiye ederim sizede.
Bu kasa hoşuma gitti Xigmatek de iyi bir marka açıkçası dış görünüşe pek önem vermem nasılsa görüntü ekranda olacak kasa da değil. :)

İnternetten alınırsa, fatura ile herhangi bir mağazada toplatabiliyor.
  • "14.05.2015 13:54:43 Sayın Buğra Evcimen,
    Mağazalarımızda kasa dahil tüm parçalar alındığında montaj ücretsiz olarak yapılmaktadır(işletim sistemi satın alınırsa kurulumu yapılabilir). Web sitesinden alınan bilgisayar parçalarının montajları size aittir.
    Saygılarımızla...
    Vatan Bilgisayar San. Tic. AŞ
    VATAN BİLGİSAYAR - Türkiye'nin Teknoloji Hiperstore'u"
Bu alıntıyı sizinle paylaşabilirim sanırım. Bizzat kendim konuştum. Resmini de çekip atabilirim. Emin olmadığınız konularda iddialaşmayı çok seviyorsunuz :)

İmkan varsa kendini toplayın. Para verdiğiniz parçalar ile bir sistem oluşturmak gerçekten çok zevkli. Montajda zorlanılabilecek noktalar; anakartın yerleştirilmesi ve işlemci soğutucusunun takılması. Ama gözünüzü korkutmasın. Yavaş ve dikkatlice yaparsanız sıkıntı olmaz.

Vatanın montajına kesinlikle güven olmaz. Kendiniz yapsanız çok daha iyi olur. Vatanda montaj sırasında başında dursanız bile pek farketmez. Çünkü montaj elemanı tecrübesizse istediğiniz kadar başında durun, sonuç yine fiyasko olur. Eğer montajı yapamam diyorsan inventus, eksen, nova, exa gibi yerlerden alın. Özellikle inventus bu alanda tektir, rakipsizdir. Sistemin montajını kaliteli bir şekilde yapar ve yaklaşık 10-12 saat test eder. Elinize sorunsuz bir sistem ulaşmış olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı