Vatan Bilgisayar Montaj Yapıyor mu ?

/etc/h4z0/grub

Hectopat
Daha fazla  
Vatan bilgisayar montaj yapıyor mu ? Çoğu kişi yapıyor diyor ama işletim sistemi alındığında montaj yapıyorlarmış. Bu doğru mudur ? Kendim için değil kuzenim için montaj yaptıracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu pazar günü gittim ve bilgi aldım. İşletim sistemi almasan bile montajını yapıyorlarmış ve BIOS ayarlarını da yapıyorlarmış. Yanında işletim sistemi alırsanız onu da biz yükleriz isterseniz, testlerini de yaparız dedi.

Kardeş istersen montaj yapıyorlar fakat bilgisayarı topladığın zaman oradan işletim sistemi almazsan sonrasında bilgisayarında herhangi bir arıza çıkması durumunda götürdüğünde garanti kapsamında olmuyor.

Kardeş istersen montaj yapıyorlar fakat bilgisayarı topladığın zaman oradan işletim sistemi almazsan sonrasında bilgisayarında herhangi bir arıza çıkması durumunda götürdüğünde garanti kapsamında olmuyor.
Çok güzel sallamışsın. Böyle garip yorumlar yapmayın. Ürünlerin kaç yıl garantisi varsa ona göre davranıyorlar.

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. O zaman ben Windows 8.1 cdsi götüreyim birlikte kuralım. Sonra yanında bi 30 dakika bekleyeyim güzel yapıyorlarmı diye. Umarım herşey yolunda gider . (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı