Vatan Bilgisayar Montaj Yapıyor mu?

Montajı kendimiz mi yapmalıyız yoksa vatana mı yaptırmalıyız?

• Vatan bilgisayar.

• Kendimiz yapmalıyız.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
  • "14.05.2015 13:54:43 Sayın Buğra Evcimen,
    Mağazalarımızda kasa dahil tüm parçalar alındığında montaj ücretsiz olarak yapılmaktadır(işletim sistemi satın alınırsa kurulumu yapılabilir). Web sitesinden alınan bilgisayar parçalarının montajları size aittir.
    Saygılarımızla...
    Vatan Bilgisayar San. Tic. AŞ
    VATAN BİLGİSAYAR - Türkiye'nin Teknoloji Hiperstore'u"
Bu alıntıyı sizinle paylaşabilirim sanırım. Bizzat kendim konuştum. Resmini de çekip atabilirim. Emin olmadığınız konularda iddialaşmayı çok seviyorsunuz :)
Mağazaya faturalarınla birlikte gitmezsen montaj tabii ki size ait olur :) Evinize gelip kuracaklar mıydı bir de? Yani siz demek istediklerini anlamamışsınız. Benim size güvensizliğim yok. "Evinize ekip göndermeyiz" demek istemişler.

İnternet üzerinden alıp vatana giderseniz monte ederler fatura ile birlikte tabi.

@Crixus 'un dediği doğru bilgi. Daha önce arayıp sormuştum bunu ben. İnternetten tabi ki doğal olarak sana her şey teker teker kutusunda gelecek. Fakat faturasıyla sana en yakın Vatan Bilgisayar mağazasına gittiğinde yardımcı olacaklardır.

Parcalari aliyorsunuz bir guzel, kutu ve faturalarini kucaklayip Vatan'a gidiyorsunuz. Gerisini onlara birakin..

Bu kullanıcılarımız yalan mı söylüyor? Ek olarak ben de, emin olmak için 0850 222 56 56 bu numarayı arayıp, görüştüm. Dediğim gibi faturalarla birlikte gidersem, montajımı yapacaklarını söyledi telefondaki bayan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Montaj yapıyor. Rehberleri izle kendin yaparsın veya bilen birisi ile yap montajı. İmkanın yok ise servisi iyi olan bir mağaza yapsın montajı.

Benim bir arkadaşımın bilgisayarını vatan montajladı. Montajlayan arkadaş "kablo yönetimi" kavramını bilmediği çok açıktı doğrusu. Kablolar birbirine karışmış bir vaziyetteydi. Bana kalırsa kendiniz rehberleri izleye izleye sakin bir şekilde toplayın.

Mağazaya faturalarınla birlikte gitmezsen montaj tabii ki size ait olur :) Evinize gelip kuracaklar mıydı bir de? Yani siz demek istediklerini anlamamışsınız. Benim size güvensizliğim yok. "Evinize ekip göndermeyiz" demek istemişler.
Benim hatam, tabii ki öyle demek istemediler. Sorduğum soruyu hemen buraya yazıyorum hocam.

• "Ben web sitenizden bir bilgisayar alacağım fakat kafamda bazı sorular var, sorularımı şöyle sıralıyorum; 1)OEM parçalarla Monitör dahil olmak üzere bir bilgisayar topladım ve "Windows 8.1 SL" siparişimin içinde mevcut bu işletim sistemini satın alabilir miyim? (Yeni bilgisayar alanlara satılmaktadır diye bir uyarı mevcut) 2)Bu parçaları bir şubenizde toplayıp, işletim sistemini kurabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar."
Bana verilen cevabı size aktardım ben. Burada eğer montaj yapıyorlarsa bana cevap veren arkadaş bilmiyor ya da sorunlu demektir. İyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı