PhoenixMiner güvenilir mi?

Bu nedir acaba? Ben Binance Pool üzerinden yaparken bir anda bu çıktı ve kısa bir süre sonra durdu ve tekrar Binance Pool hesabım geldi.
Ekran Görüntüsü (87).png

Madencilik uygulamaları senden yüzde olan komisyonlarını bu şekilde tahsil ederler. Kendi hesaplarına kazım yapıp komisyonu aldıktan sonra normalde ayarladığın kazım ayarlarına geri dönerler.
"devfee disconnected and stopped" yazıp tekrar benim hesaba döndü. Bu normal bir olay değil mi? Virüs falan yok?

"devfee disconnected and stopped" yazıp tekrar benim hesaba döndü. Bu normal bir olay değil mi? Virüs falan yok?
Devfee açılıp kendileri için kazım gücünü kullandıktan sonra kazım gücü sana tekrar dönüyor. Orada yapacağı kesintiyi tahsil ediyor. Bu arada 120 Watt'ta 27 mh/s bayağı düşük bir performans. Kart 580 mi?

"Devfee disconnected and stopped" yazıp tekrar benim hesaba döndü. Bu normal bir olay değil mi? Virüs falan yok?

Bir önceki mesajımda yazdıklarım zaten o belirtmiş olduğun yazı. Devfee geliştirici komisyonu demek. Komisyon için kazıma başlayıp sonra durduğu bilgisini veriyor uygulama.

Yeni konular

Geri
Yukarı