Photoshop crack indirince tavuk virüsü bulaştı

trabzoblii61

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Photoshop crackli indireyim dedim, sonrasında birden tavuk logolu virüs bulaştı. Discord'dan arkadaşlarımla falan mesajlaştı sonra ben virüs programı kurdum, Recep abinin başka forma önerdiği 2 tane bir de Windows virüs sistemiyle taradım. Riskli olanları kaldırdım falan şu an temiz gözüküyor ama görev yöneticisinde başlangıç kısmında virüs gözüküyor, halen bunu nasıl kaldırırım ne gibi riskleri olur? Saygılar.

Bu da 2. görsel ektedir.

Silemiyorumda!

Dosya Ekleri

• enes1234.PNG
    enes1234.PNG
    135,1 KB · Görüntüleme: 412
  • 2.PNG
    2.PNG
    69,5 KB · Görüntüleme: 411
  • 3.PNG
    3.PNG
    32,8 KB · Görüntüleme: 413
Son düzenleyen: Moderatör:
Formatla bence uğraşmaya değmez.

Kuş gribi bulaşmış. %50 öldürme oranı var. Sakıncalı olabilir.

Şaka bir yana, Malwarebytes ile sistemi taratın. Sorun devam ederse USB belleğe Kaspersky veya Eset Rescue yazıp boot ederek taratmanız gerekebilir.

Arkadaşlar, Photoshop crackli indireyim dedim, sonrasında birden tavuk logolu virüs bulaştı. Discord'dan arkadaşlarımla falan mesajlaştı sonra ben virüs programı kurdum, Recep abinin başka forma önerdiği 2 tane bir de Windows virüs sistemiyle taradım. Riskli olanları kaldırdım falan şu an temiz gözüküyor ama görev yöneticisinde başlangıç kısmında virüs gözüküyor, halen bunu nasıl kaldırırım ne gibi riskleri olur? Saygılar.

Bu da 2. görsel ektedir.

Silemiyorumda!

Ekranınıza ücretsiz oyunlar kısayolu geldiyse oynamayı deneyebilirsiniz.

Dostum benim sildiğim uygulamalar başlangıçtan gitmiyordu belki de seninkiler de öyle olmuştur.

Başlangıçla görev yön. durumu aynı değil.

Bootable araçlar kullanmadan önce bir KVRT deneyin, yetki sorunu olmaksızın sorunu çözüyor genelde. Olmadı SysRescue veya Rescue Disk kullanırsınız.

Hocam Tavuk'a nasıl benzettiniz? Bas bayağı göz logosu bu :D

Sanki tavuk gözü gibi duruyor.

Cracklı uygulamalar banko virüs garantilidir. Boş çıkmayan hediyeli dondurma çubukları gibi düşün.

Biraz daha uğraştırıcı olsa da önerilen bootable yöntemleri tavsiye ediyorum. Daha stabil sonuçlar veriyor.

Arkadaşlar ayarları kurcaladım buldum o silinmeyeb şeyi sildim tüm virüs programlarından kontrol ettim tertemiz diyor, bir de ayrıyeten sorum olacak i5 11. nesil ASUS TUF F15 laptop masaüstünde 60 sıcaklık oyunlarda falan 70-80 normal midir?

Arkadaşlar ayarları kurcaladım buldum o silinmeyeb şeyi sildim tüm virüs programlarından kontrol ettim tertemiz diyor, bir de ayrıyeten sorum olacak i5 11. nesil ASUS TUF F15 laptop masaüstünde 60 sıcaklık oyunlarda falan 70-80 normal midir?

Benim laptopta sıcaklık 90 bile oluyor. 70 - 80 laptop için gayet normal.

Geri
Yukarı