Photoshop İle İstenmeyen Nesneleri Silmek

Makaleler
2
Photoshop ile istenmeyen nesneleri silme nasıl yapılır?
1) Resmimizi Photoshop’a atıyoruz.
2) Katman kilidini açmıyoruz. Katmanın kilitli olmasına dikkat ediyoruz.
3) Sol tarafta araçlar sekmesinde kement aracı ile istemediğimiz nesneyi seçiyoruz.
4) Klavyeden “Delete” tuşuna basıyoruz ve “Dolgu” penceresini açıyoruz. (İsterseniz Düzen>Doldur seçeneğinden açabilirsiniz)
5) Açılan sekmede kullan seçeneği içeriğe uygun olarak olmak zorunda.
6) Tamama tıklayıp işlemin bitmesini bekliyoruz.
7) Eğer istediğiniz sonucu alamadıysanız 2. dolgu işlemini de yapabilirsiniz.
Videolu anlatım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kaynak belirtmeden lütfen alıntı yapmayın.

No No No :)
Sende bu adamdan öğrendin biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Nereye gidersen seni bulurum Agab :neo::neo:

No No No :)
Sende bu adamdan öğrendin biliyorum.
Nereye gidersen seni bulurum Agab :neo::neo:
Maalesef hayır bu adamdan öğrenmedim :D Çok hızlı konuşmakta. Vehatta bu adamı biliyordum fakat bu işle alakalı videosu olduğunu bilmiyordum :D

Güzel anlatım olmuş. Aşağıdaki resimde siyah alanları kaldırıp sadece ejderhanın kırmızı rengini alabilir miyiz?

Dosya Ekleri

• dragon.png
    dragon.png
    32,9 KB · Görüntüleme: 4.549
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı