Pil performansı iyi ikinci el iPhone önerisi

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Merhaba, PS5 ve diğer aksesuarlarımın taksitleri bitmek üzere, hazır fiyatlar daha da uçmamışken emektar ve hatasız iPhone 8 modelimi yükseltmek istiyorum.
Deji marka pil alıp devam edebilirim ama yenisini almak daha iyi olacak gibi geliyor. Aradığım kriterler ikinci el tarafında maksimum 20-25k arasında ve özellikle pil tarafının iyi olması. Oyun oynayan birisi değilim bu arada.
Aklımda tasarımını çok beğenmemden ötürü XS ve XS Max var ama size de danışmak istedim, ayrıca 12 mini ile 13 mini arasında çok fark var mı?

13 Mini bulabilirsen ve uzun vade kullanacaksan alınır.
XS Max de ekran süresi olarak başarılı fakat biraz yaşlı. Param biraz daha cebimde kalsın ve büyük telefon olsun diyorsan tercih edilir.

13 Mini bulabilirsen ve uzun vade kullanacaksan alınır.
XS Max de ekran süresi olarak başarılı fakat biraz yaşlı. Param biraz daha cebimde kalsın ve büyük telefon olsun diyorsan tercih edilir.
XS Max mantıklı geliyor, sonuçta güncelleme desteği bitse bile bir süre daha sorunsuz kullanabilirim. Kamera performansı 11 ile kıyasla nasıl sizce?

iPhone 8'den sonra SE serisinden bir şey almadığın sürece pil performansında mutlu eder.

XS ve XS Max'i TR'de temiz bulmak zor, ayrıca pil performansı olarak o kadar da iyi cihazlar değiller.

iPhone 11 pil performansı bakımından güzel bir cihaz olsa da IPS ve 828p gibi çok ciddi ekran bakımından olumsuzlukları var.

12 serisini ikinci el alırken dikkat etmekte fayda var, en çok içi kurcalanan iPhone serilerinden bir tanesi. 12 Mini pil performansı bakımından 8'e göre iyi olsa da yine de çok iyi değil.

13 Mini ile 12 Mini arasında ekran süresi bakımından gözle görülür farklar var çünkü A15 Bionic'in verimliliği, A14 Bionic'e göre epey başarılı.

Pro Max modellerine adım atarsan 11 Pro Max muhtemelen bütçen dahilinde en iyi pil performansını sunan iPhone modelidir.

XS Max mantıklı geliyor, sonuçta güncelleme desteği bitse bile bir süre daha sorunsuz kullanabilirim. Kamera performansı 11 ile kıyasla nasıl sizce?
Evet sürüm güncellemesi kesilse bile 6S gibi uzun süreler boyunca her uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştıracaktır. Baya uzun süre boyunca da güvenlik güncellemesi alır.
iPhone 11 ekran sorun olmaz diyorsan alınabilir kamera olarak daha iyi. Alternatif olarak 11 Pro, 11 Pro Max düşünülür. Tabii bunlar hep 2.El olduğu için temizini bulmak biraz zorlayabilir.

Son düzenleme:
Merhaba, PS5 ve diğer aksesuarlarımın taksitleri bitmek üzere, hazır fiyatlar daha da uçmamışken emektar ve hatasız iPhone 8 modelimi yükseltmek istiyorum.
Deji marka pil alıp devam edebilirim ama yenisini almak daha iyi olacak gibi geliyor. Aradığım kriterler ikinci el tarafında maksimum 20-25k arasında ve özellikle pil tarafının iyi olması. Oyun oynayan birisi değilim bu arada.
Aklımda tasarımını çok beğenmemden ötürü XS ve XS Max var ama size de danışmak istedim, ayrıca 12 mini ile 13 mini arasında çok fark var mı?
•iPhone 13 mini (25K civarına zor.)
•iPhone 12 Pro (25K civarına belki.)
•iPhone 12
•iPhone 12 mini

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı