Pilotluk ve havacılığa dair sorular

Biliyorum zaten küçükten beri uçaklarla ic içeyim. Babam o zehri küçükken verdi ama kendimi karaya daha yakin hissediyorum.
Aileme söylemedim mühendislik ya da özel kuvvetleri cok istiyorum.
Babam havadan emekli, hava diye ısrar ediyor zaten.
Ne istiyorsan onu yap. Ben de çoğu kişi ÖKK'yı hayal ediyorum ama gönlüm hep HHO'da.

Biliyorum zaten küçükten beri uçaklarla ic içeyim. Babam o zehri küçükken verdi ama kendimi karaya daha yakin hissediyorum.
Aileme söylemedim mühendislik ya da özel kuvvetleri cok istiyorum.
Babam havadan emekli, hava diye ısrar ediyor zaten.
Havada da mühendislikler mevcut. Hiç olmazsa onlara yönelirsin. Bence tercihleri eskisi gibi yap.

Pilot, denizci, piyade fark etmez. Silah arkadaşının da canını tehlikeye atmış olurlar senin eline silah vererek.
Tamam da ne alaka. HHO'da bir sürü bölüm var. Herhangi bir mühendis çok ekstrem koşullar olmadıkça silah kullanmaz. Benim hedefim drone pilotu olmak.

Hadi hayırlısı artık. @painkiller hocam belki jet kullanmayacağım.
Screenshot_20210513-010924_Chrome.jpg

Olmadı hava astsubay yazarım. Nasip zaten hepimizin ömrü bir şekilde bitecek. Onemli olan ne için yaşadığın.
Ya da MAK olurum.
Yalniz babam üzülecek buna.

Tamam da ne alaka. HHO'da bir sürü bölüm var. Herhangi bir mühendis çok ekstrem koşullar olmadıkça silah kullanmaz. Benim hedefim drone pilotu olmak.
Drone pilotu olmak daha da beter değil mi? Drone'u kameraya bakarak kullanmıyor musun?
Sağlam olmayan gözlerinle nasıl kullanacaksın? :D

Subaylar mühendis oldukları için ellerine silah almıyorlar mı?
Herhangi bir olağanüstü halde mühendis oldukları için keyif çayı mı içiyorlar?

Drone pilotu olmak daha da beter değil mi? Drone'u kameraya bakarak kullanmıyor musun?
Sağlam olmayan gözlerinle nasıl kullanacaksın? :D

Subaylar mühendis oldukları için ellerine silah almıyorlar mı?
Herhangi bir olağanüstü halde mühendis oldukları için keyif çayı mı içiyorlar?
Sadece 10 metreden ötesini bir miktar bulanık görüyorum. 50 santimetre önümdeki ekranı neden göremeyim? Hipermetrop veya miyop olduğumu bilmiyorsun ki. Ayrıca savaş yönetim merkezleri çoğu zaman başkentlerde oluyor. Uydu üzerinden yönlendirme yapılıyor. Ben silah kullanmak zorunda kaldıysam savaşı kaybetmişiz demektir.

Geri
Yukarı