PiluX - Şık ve Sade İşletim Sistemi!

PiluX'un stabil sürümü yayınlandığında kullanmayı düşünüyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    59
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
PiluX v1.3 BETA sürümü hazır!
BETA programına katılan tüm kullanıcılar bu gece saat 23:00 civarlarında benden mail alabilirler. v1.3 sürümü BETA olarak yayınlanacaktır ve eğer hiçbir sorun algılanmaz ise stabil sürüm olarak yayınlanacaktır. :)

@24099 , kendi isteğimiz üzerine bir konu açıp bir cevap dahi gelmemesi üzerine genel görünüme açılarak kilitlenmesi mümkün müdür acaba? Bu konudan ayrı olarak geliştirdiğimiz yazılımda nelerin yeni olduğunu forumdaki takipçilere paylaşmak istiyorum.
Hocam bende Arch Linux var. Bunun yanına kurabilecekmiyim?

USB de Live olarak kullanirim.
Hocam birde Arch Linux a nasil PiluX u yazdirabilirim. (Klavye ingilizce olmus mod lardan ozur dilerim)
Bu konuda deneyimli değilim. Araştırma yapıp daha sağlıklı cevap vereceğim. :) Fakat kesinlikle mümkün olduğunu söyleyebilirim.
Ben de betaya katılabilir miyim?
Maalesef alımların süresi doldu. v1.3 sürümü stabil olarak onaylanmaz ise alımlar açılacaktır ve size haber verebilirim.

Bu konuda deneyimli değilim. Araştırma yapıp daha sağlıklı cevap vereceğim. :) Fakat kesinlikle mümkün olduğunu söyleyebilirim.

Maalesef alımların süresi doldu. v1.3 sürümü stabil olarak onaylanmaz ise alımlar açılacaktır ve size haber verebilirim.
Hocam betaya nasıl katılabiliyoruz? Ben de sanal makineye kurmayı düşünüyorum. Hocam sonradan yazmışsınız pardon şimdi gördüm.

Hocam betaya nasıl katılabiliyoruz? Ben de sanal makineye kurmayı düşünüyorum. Hocam sonradan yazmışsınız pardon şimdi gördüm.
Alımlar açıldığında e-posta ile katılabilirsiniz. Bu konuda bilgilendirileceksiniz. Ayrıca sistemi denemek için BETA katılmanız şart değil. Donanım ve ekran kartı uyumluluğu testleri için de BETA sürümünü gönderebiliriz.

Discord veya Steam üzerinden BETA formları alınmamaktadır. Fakat katılabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı