Ping sorunu yaşamayacağım ucuz internet önerisi

Hocam Comnet, g ile başlayan sağlayıcıya göre daha güvenilir olduğunu düşünüyorum.comnet'te ping sorunu yaşar mıyım?

Hocam Comnet'in pop noktası İstanbul. Yanlış hatırlamıyorsam ordudan İstanbul'a oradan ulaşmanız gereken yere ulaşırsınız. Aralık ayından beri Comnet kullanıyorum ping sorunu yaşamıyorum. Kırklareli'den Valve 42ms alıyorum. Google pingi 14 ms. G ile başlayan sağlayıcıda sorunsuz merak etmeyin kullanan arkadaşlarımız var.

Hocam sağlayıcınız nedir? Değerler çok sıkıntılı. Bir de ping 192.168.1.1 -t bu çalışmaz ise 192.168.1.2 ile dener misiniz? Bu bilgisayar ile modem arasında ki iletişim için. Modem ile bilgisayar arasında bir sorun var mı onu merak ettim.
İnternet sağlayıcım TurkNet.
Attığınız 2 komutta çalışmadı hocam.

İnternet sağlayıcım TurkNet.
Attığınız 2 komutta çalışmadı hocam.

Ping 192.168.2.1-t dener misiniz hocam? TurkNet'te şu an genel anlamda bir sorun yok. Arkadaşın modemine uzaktan bağlaranak test yaptım Valve sabit şekilde 46 ms ile bağlantı sağlıyor.

PoyrazNet'e bakabilirsin tarifeleri çok uygun beğenmezsen 3 ay sonra değiştirebilirsin.
Hocam kafam karıştı biraz.

PoyrazNet'mi? ComNet'mi? NetMan'mı? G ile başlayan sağlayıcımı?

Ping 192.168.2.1-t dener misiniz hocam? TurkNet'te şu an genel anlamda bir sorun yok. Arkadaşın modemine uzaktan bağlaranak test yaptım Valve sabit şekilde 46 ms ile bağlantı sağlıyor.
Buda olmadı hocam.

PoyrazNet diğer ISS'lerle kıyaslandığında internet trafiğinin toplandığı pop noktası olarak senin bölgene daha yakın. Senin anlayacağın pop noktası ne kadar yakın olursa pinginde o kadar düşük olur.

Hocam kafam karıştı biraz.

PoyrazNet'mi? Comnet'mi? Netman'mı? G ile başlayan sağlayıcı mı?

Bu da olmadı hocam.

Hocam benim tavsiyem ismi bilinmedik firmaları kullanmayın. Daha 2 hafta öncesine kadar bir firma TT'ye borcunu ödemediği için tüm kullanıcıların interneti kesilmişti :) Comnet gxxx TurkNet Netspeed Türk Telekom sol gibi firmaları tercih edin.

Geri
Yukarı