Plati.ru'dan İninal Kart İle GTA 5 Alınır mı?

Oyunu indirdim hesapta sıkıntı çıkmadı. İleride yeni bilgisayara geçersem tekrar indirmeden oyunun yedeğini nasıl alabilirim ?

Oyunu indirdim hesapta sıkıntı çıkmadı. İleride yeni bilgisayara geçersem tekrar indirmeden oyunun yedeğini nasıl alabilirim ?
Oyunun kurulu olduğu yerdeki dosyalarının hepsini kopyala bir yere kaydet, tekrar yeni bilgisayarında GTA 5 indirme aracını açıp %1 kadar indirip sonra kaydettiğin oyunun dosyalarını GTA 5'in kurulu olduğu yere at tamamdır.

Arkadaş parasını verip almış hiç kimse çıkıp dava açamaz boşa kürek sallamayın. Adam: "Ben para verdim aldım, gidin bana satana dava açın." der. Üstelik kimse de şikayetçi olmaz bir oyun için, rahat olun o yüzden.

Bu arada arkadaşlar, İninal kartı olan arkadaşlar bana yardım edebilir mi? Ben para yollasam kartınıza siz alıp verseniz bana olur mu? Çünkü kredi kartımı böyle bir siteye vermek istemiyorum.

Yardım edecek arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş parasını verip almış hiç kimse çıkıp dava açamaz boşa kürek sallamayın. Adam: "Ben para verdim aldım, gidin bana satana dava açın." der. Üstelik kimse de şikayetçi olmaz bir oyun için, rahat olun o yüzden.

Bu arada arkadaşlar, İninal kartı olan arkadaşlar bana yardım edebilir mi? Ben para yollasam kartınıza siz alıp verseniz bana olur mu? Çünkü kredi kartımı böyle bir siteye vermek istemiyorum.

Bence korkacak bir şey yok verebilirsin diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

İçiniz rahat olsun deyip böyle bir komplekse girmeniz de bir acayip. Eğer bu satın alım işlemi bir suçsa, bunu başkasına itelemek daha büyük suç. Korkacak çok şey var dedikten sonra kimse de başkası için riske girmez. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı