Plati.ru'dan İninal Kart İle GTA 5 Alınır mı?

Yok komplekse girmek değil hocam. Öncelikle satan suçludur ardından alan ki alanın da suçu yoktur ben parasını verdim aldım der. Ben alırım suçsad a gerekli açıklamam ve savunmam vardır cahil değiliz çok şükür. Önce gidip satanı bulsunlar sonra beni bulurlar ki sanmıyorum 160 TL için birinin gidip dava açacağını. Dava açılacak o kadar büyük sorunlar varken bir oyun için kolay kolay kimse dava açmaz yüklü miktarda para kaybedilmediyse. Fiyat düşük olduğu için rahat olmak gerek.

Buradan oyunu Cumartesi aldım 5-6 saat sonra hesap benden geri alındı satıcıya mesaj attım uzun uzun konuştuktan sonra bana yeni bir id şifre verdi ve o da nesi max payne 3 de var hesapta :D 6m kadar para yığınla araç olan bir hesap 2 gündür sorun yok başına böyle bir durum gelenler direkt pozitif ya da negatif yorum yapmak yerine yorumsuz kalıp satıcı ile irtibata geçmekte fayda var ;) Bir de hesabı alınca önce tüm arkadaşları kaldırın ayarlarda herşeyi sadece ben yapın e-mail değiştirip doğrulayın benim aldığım hesapta nick de değiştirilebiliyordu her şeyi değiştirdim bir sıkıntı yok inşallah olmazda :)

Buradan oyunu Cumartesi aldım 5-6 saat sonra hesap benden geri alındı satıcıya mesaj attım uzun uzun konuştuktan sonra bana yeni bir id şifre verdi ve o da nesi max payne 3 de var hesapta :D 6m kadar para yığınla araç olan bir hesap 2 gündür sorun yok başına böyle bir durum gelenler direkt pozitif ya da negatif yorum yapmak yerine yorumsuz kalıp satıcı ile irtibata geçmekte fayda var ;) Bir de hesabı alınca önce tüm arkadaşları kaldırın ayarlarda herşeyi sadece ben yapın e-mail değiştirip doğrulayın benim aldığım hesapta nick de değiştirilebiliyordu her şeyi değiştirdim bir sıkıntı yok inşallah olmazda :)
Şanslısın bana sadece 300.000 para gelmişti. Ev, araba hiçbir şey yoktu. Sokaklarda yatıyorum :( .

Geri
Yukarı