Plati.ru'dan Oyun Almak

caglarmesci

Kilopat
Methaba, ben plati.ru sitesinden oyun almak istiyorum ama oyun fiyatları çok ucuz olduğundan aklıma takıldı.
Fiyatlar çok ucuz olduğundan acaba buradaki hesaplar çalıntı mı?
İleride başıma bela açar mı?
Plati.ru sitesi yasal mı?
Eğer çalıntı ise ip'den ban yer miyim?
Şimdiden teşekkürler.
Yardım ederseniz sevinirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam kodu falan alınabilir. Hesap alınabilir ama şifresi değişen hesaplar. Ben ucuzundan birkaç hesap aldım. Rainbow Six Siege almıştım. Birkaç gün sonra hesabı geri aldılar. Daha indiremedim bile. Bu yüzden şifresi değişmeyen hesap almanızı hiç önermem. Adam aynı hesabı kim bilir kaç kişiye satıyor, bu işe fazla bulaşmamak gerek.

Steam kodu falan alınabilir. Hesap alınabilir ama şifresi değişen hesaplar. Ben ucuzundan birkaç hesap aldım. Rainbow Six Siege almıştım. Birkaç gün sonra hesabı geri aldılar. Daha indiremedim bile. Bu yüzden şifresi değişmeyen hesap almanızı hiç önermem. Adam aynı hesabı kim bilir kaç kişiye satıyor, bu işe fazla bulaşmamak gerek.
Teşekkürler :)

Aldığın hesabı teksen kullanmıyorsun. Sana satılan hesabı başka birisine de satıyorlar. Bu seferde elini hızlı tutup şifreyi değiştirirsen, hesabın sahibi bu sefer hesabın şifresini değiştiriyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı