Platoniği olduğum kız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum yanlış anlama ama dersi iyi olan biri asla meslek lisesinden birisiyle çıkmaz. Yanlış anlama seni küçümsemiyorum ama maalesef.

Eğer arkadaş karakterliyse ve kanıtlarsa şansı vardır. Kız da zekiyse meslek liseli mi bu boş ver, tarzı bir şey demez. Diyorsa kendi ayıbıdır. Bu işler nota çevreye falan değil de kişiye bakar çoğunlukla.

İçimde kalmasın o zaman, dediğim gibi bir süre geçtikten sonra açılırım, kabul etmezse de çok hayal kırıklığına uğramam. Sizde haklısınız kabul etse bile sınav senesi, dediğim gibi etmezse zaten başka zaman doğru biriyle karşılaşırım mutlaka. Umarım.
Biri gider biri gelir takma kafana gamsız yaşa hayatını.

Eğer arkadaş karakteriyse ve kanıtlarsa şansı vardır. Kız da zekiyse meslek liseli mi bu boş ver, tarzı bir şey demez. Diyorsa kendi ayıbıdır. Bu işler nota çevreye falan değil de kişiye bakar çoğunlukla.
Ben zaten genellikle içime kapanık biriyim, çevremdeki herkes çok saygılı sessiz efendi der. Kimseye de bir zararım dokunmaz ama her kız farklı tabi ki, istemezse gayet doğaldır bence. Şansımı deneyeyim de ne olursa olsun.

Eğer arkadaş karakteriyse ve kanıtlarsa şansı vardır. Kız da zekiyse meslek liseli mi bu boş ver, tarzı bir şey demez. Diyorsa kendi ayıbıdır. Bu işler nota çevreye falan değil de kişiye bakar çoğunlukla.
Zaten ben de arkadaşa dedim yanlış anlama diye. İnsanlar önyargılı yaklaştığı için değindim zaten.

Dün platoniği olduğum kız numaramı silmiş neden dedim konuşmuyoruz zaten bayadır rehber temizledim dedi kendine iyi bak deyip numarasını ve fotolarını sildim spora falan başlayacağım kafamı meşgul etmek için umarım senin için hayırlısı olur.

Hala Doruğa yürüyormuş, çocuğu da buldum Instagram'dan fitnesse falan gidiyormuş basketbol oyuncusuymuş, bende bugün sohbet başlatayım artık diye hayal kuruyordum.

Hala Doruğa yürüyormuş, çocuğu da buldum Instagram'dan fitnesse falan gidiyormuş basketbol oyuncusuymuş, bende bugün sohbet başlatayım artık diye hayal kuruyordum.
Sırf uzun boylu, yakışıklı, kaslı diye Doruk adlı şahısa aşık olduysa kızdan uzak durmanızı öneririm.

Sırf uzun boylu, yakışıklı, kaslı diye Doruk adlı şahısa aşık olduysa kızdan uzak durmanızı öneririm.
Çocuğun sadece ppsini görebiliyorum tabi ama kaslı uzun boylu falan değil boyu da 8. sınıfa göre normal gibi bir tek ona göre yakışıklı sanırım çünkü kişiden kişiye değişen bir kavram. Ne yapsam bilemedim, beklemeli miyim, vazgeçmeli miyim, şimdi mi yazmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı