PlayStation 4 Slim alınır mı?

LigH

Hectopat
Daha fazla  
The Last of Us, Uncharted 4 gibi oyunları oynamak için PS 4 almayı dusunuyorum. Bilgisayarım gayet iyi. PS 4 Pro biraz pahalı geldigi için PS 4 Slim düşündüm. Sizce PS 4 Slim alınır mı?

The Last of Us, Uncharted 4 gibi oyunları oynamak için PS 4 almayı dusunuyorum. Bilgisayarım gayet iyi. PS 4 Pro biraz pahalı geldigi için PS 4 Slim düşündüm. Sizce PS 4 Slim alınır mı?
Ben PS4 slim kullanıyorum, şuan 2500TL olmuş ve ona denk bilgisayarlar 8300TL' den başlıyor. Bir oyun fiyatları sorun yaratır ama onu da takasla çözebilirsin. Takasın zararı ise PS Store' daki indirimlerden yararlanamazsın (kutulu aldığın için).

Ben PS4 Slim kullanıyorum, şu an 2500TL olmuş ve ona denk bilgisayarlar 8300TL'den başlıyor. Bir oyun fiyatları sorun yaratır ama onu da takasla çözebilirsin. Takasın zararı ise PS Store'daki indirimlerden yararlanamazsın (kutulu aldığın için).

Reis hangi oyunları oynuyorsun kasmalar oluyor mu?

RDR2' yi bile biraz ısınma ile oynayabilirsin (bilgisayarda ısınır merak etme).
Reis hangi oyunları oynuyorsun kasmalar oluyor mu?
Oyunların kalite ayarı (low-medium-high-ultra) PS4' de gözükmüyor. Kasma hiç olmuyor. Sanırım bir çok oyunda sabit 60FPS alıyor diye biliyorum. Çok ağır oyunlarda 55' e falan düşebilir o da slim olduğu için.

Oyunların kalite ayarı (low-medium-high-ultra) PS4' de gözükmüyor. Kasma hiç olmuyor. Sanırım bir çok oyunda sabit 60FPS alıyor diye biliyorum. Çok ağır oyunlarda 55' e falan düşebilir o da slim olduğu için.
Ama muhtemelen bir çok oyunda PS4' ün kalite seviyesinin PC' deki karşılığı medium-high karışık.

Ama muhtemelen bir çok oyunda PS4' ün kalite seviyesinin PC' deki karşılığı medium-high karışık.
PS4 Slim RDR 2 vs dahil cogu oyunu 30 FPS oynatiyor.

PS4 Fat ile Slim aynı donanıma sahip. Yani sabit 30 FPS alınıyor. Pro donanımsal acıdan biraz daha yüksek.
Ben makineyi ilk aldığımda ücretsiz olduğu için Fortnite indirip cihazı denemiştim, sabit 60FPS alıyor.

Kusura bakmayın ben karıştırmışım, "yeni nesil" oyunlarda 30FPS veriyor.

Geri
Yukarı