PlayStation 5 alınır mı?

Hocam arada 100€ fark var. Dijital alıp aradaki farklada indirimlerden oyun almak çok mantıklı.
Doğru öyleymiş ama şöyle ki o 100€ bana kalmıyor. Üstünü babam tamamlayacak yani ordan halama ne aldırırsam o. O yüzden düşünüyorum. Digital almak mantıklı geliyor ama bilemedim.

Eğer ikinci elden oyun alıp satmaya girilmeyecekse standart alınması daha iyi ama ikinci elde takas sistemiyle bir oyunu 100 TL civarına oynayabiliyorsunuz. Uzun vadede daha karlı olur.
Hocam ben Sivas'ta yaşıyorum. Al-sat işi sıkıntı olur mu acaba?

Doğru öyleymiş ama şöyle ki o 100€ bana kalmıyor. Üstünü babam tamamlayacak yani ordan halama ne aldırırsam o. O yüzden düşünüyorum. Digital almak mantıklı geliyor ama bilemedim.

Dolap gibi ikinci el uygulamalarından kargolayarak rahat şekilde satabileceğinizi düşünüyorum.

Kargoyla rahatça satarsınız diye düşünüyorum. Sorun olmaz.

Dolap gibi ikinci el uygulamalarından kargolayarak rahat şekilde satabileceğinizi düşünüyorum.
Onu düşünmek lazım. Eğer dediğiniz iş kafama yatarsa mantıklı gerçekten. Teşekkür ederim.

Ayrıca 2. el oyun alacağım zaman nelere dikkat etmek lazım? Yoksa sıfır alıp satmak mı daha iyi?

Onu düşünmek lazım. Eğer dediğiniz iş kafama yatarsa mantıklı gerçekten. Teşekkür ederim.

Ayrıca 2. el oyun alacağım zaman nelere dikkat etmek lazım? Yoksa sıfır alıp satmak mı daha iyi?
İkinci el alımı her zaman küçük de olsa bir risk taşır. Sıfır alıp sonra satarsanız, İkinci el alıp satmaya göre 100 TL civarı daha fazla ödersiniz.

Satış puanı yüksek satıcılara bakarsanız daha iyi olacaktır. Üstelik Dolap'ta ürün teslim edildikten sonra sıkıntı yaşarsanız 3 gün içinde iade edebiliyorsunuz diye biliyorum.

Artı olarak oyunu esnaftan alacaksanız kutusu kırık vb. durumlarda sağlamıyla değiştirmesini isteyin çünkü bunlara dikkat eden alıcıları kaçırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı