POCO X3 Pro 8 ekran koruyucu değişikliği garanti kapsamında mı?

AsilThing

Decapat
Daha fazla  
Selam! Mi Store'dan aldığım POCO X3 Pro 8+256 GB modeli ile 1 hafta sonra ilk yılımızı bitirmiş oluyoruz. Ancak 3-5 ay sonra bir personelin ekran koruyucusunu hatalı takmasından 3-5 ayda bir minnacık minnacık çiziğimsi baloncuklar oluşuyor. Yakın bir zamanda ekranı değiştirmeyi düşünüyorum. Ancak aklıma bir şey takıldı. Eğer düşük-orta fiyatlı bir yerde yaptırırsam, hemen baloncuk oluşacak ya da kırılacak (deneyimlerimden biliyorum) ancak fiyatı yüksek bir yerde yaptırırsam da 100+ gibi bir fiyat isteyecekler, bunu da vermek istemiyorum. Bu yüzden Mi Store'a götürmeyi düşünüyorum, benim modelim garanti kapsamında olur mu bu ekran koruyucu için? Konu ile ilgili bir bilgim yok saçma bir şey söylediysem konuyu bilmediğim için. Eğer garanti kapsamında değil ise 0-100 TL arasında nerede yaptırabilirim? Yeni bir ekran koruyucu ya da Mi Store'da ayrı satılır mı? Veya bu ekran koruyucu çok iyi ise baloncukları görmezden gelip kullanmaya devam edeyim mi? Çok merak ediyorum da uzun yazı için özür dilerim.

Not: Mağaza Adana, Sivas ve Alanya'da olursa iyi olur. Oralara gideceğim de.

Geri
Yukarı