POCO X3 Pro 8/256 telefon alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
POCO X3 Pro 8/256 alacağım alınır mı? Telefonu kullananlar varsa bilgi verebilir mi pil sağlığı oyun performansı hakkında.
Ben kullanıyorum o telefonu ve şöyle söyliyim. Birçok kötü yorum görüyorum hepsini okuyorum ve saçma geliyor. Yok yazılım sorunları var yok ekran soluklaşıyor ya da ani fps düşmeleri oluyor diyorlar. Fakat ben kesinlikle böyle birşey yaşamadım. Performansı çok iyi bir telefon oyunlarda kesinlikle mükemmel performans alırsınız. Batarya konusunda şöyle söyliyim Uzun bir pubg maçında akıcı ayarlarda %6 şarj gidiyor. Standoff 2'de en yüksek ayarlarda 1 maç sonunda %3 şarj gidiyor. aralıksız pubg oynasanız yaklaşık 4-5 saat oynayabilirsiniz tam dolu batarya ile. Ben bu telefonu kesinlikle öneriyorum size alıcaksanız şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Sadece oyun.

Ben kullanıyorum o telefonu ve şöyle söyleyeyim. Birçok kötü yorum görüyorum hepsini okuyorum ve saçma geliyor. Yok yazılım sorunları var yok ekran soluklaşıyor ya da ani FPS düşmeleri oluyor diyorlar. Fakat ben kesinlikle böyle bir şey yaşamadım. Performansı çok iyi bir telefon oyunlarda kesinlikle mükemmel performans alırsınız. Batarya konusunda şöyle söyleyeyim uzun bir PUBG maçında akıcı ayarlarda %6 şarj gidiyor. Standoff 2'de en yüksek ayarlarda 1 maç sonunda %3 şarj gidiyor. Aralıksız PUBG oynasanız yaklaşık 4-5 saat oynayabilirsiniz tam dolu batarya ile. Ben bu telefonu kesinlikle öneriyorum size alacaksanız şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Bende öyle düşünüyorum işte yani bu fiyata alabileceğim en iyi telefon insanlar neden bu kadar kötülüyor anlamadım.

Ben kullanıyorum o telefonu ve şöyle söyliyim. Birçok kötü yorum görüyorum hepsini okuyorum ve saçma geliyor. Yok yazılım sorunları var yok ekran soluklaşıyor ya da ani fps düşmeleri oluyor diyorlar. Fakat ben kesinlikle böyle birşey yaşamadım. Performansı çok iyi bir telefon oyunlarda kesinlikle mükemmel performans alırsınız. Batarya konusunda şöyle söyliyim Uzun bir pubg maçında akıcı ayarlarda %6 şarj gidiyor. Standoff 2'de en yüksek ayarlarda 1 maç sonunda %3 şarj gidiyor. aralıksız pubg oynasanız yaklaşık 4-5 saat oynayabilirsiniz tam dolu batarya ile. Ben bu telefonu kesinlikle öneriyorum size alıcaksanız şimdiden hayırlı olsun diyorum.
Telefonu kaç gün kullandınız acaba 😃 1 yıl kullandıktan sonra yorum belirtin.

Telefonu kaç gün kullandınız acaba 😃 1 yıl kullandıktan sonra yorum belirtin.

Neden bu kadar POCO'dan nefret ediyorsunuz belki telefonu aldığınız yer sizi kandırmıştır dün demiştim iPhone 7 bozuk çıktı Vatan'dan almıştık.

Neden bu kadar POCO'dan nefret ediyorsunuz belki telefonu aldığınız yer sizi kandırmıştır dün demiştim iPhone 7 bozuk çıktı Vatan'dan almıştık.
Tek, kendi tecrübelerimi anlatmıyorum. Öyle olsa; “evet benimki bozuk çıkmış” der geçiştirirdim. Ama öyle değil uzun süre kullanan herkes pişman. Anlayın artık, Poco; kalitesiz ve ömrü düşük telefonlar üretiyor.

Peki tamam öyle diyelim hangi telefonu önerirsiniz Samsung'la iPhone hariç 4000 TL bütçe için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı