POCO X3 Pro alınır mı?

POCO telefon önermiyorum şahsen ben. Tablet gibi kullanacaksan sırf oyun için alınabilir ama günlük kullanım için rezalet bir telefon. Ekranı olsun kamerası olsun hepsi çok kötü. SD 860 ile bunu kapamaya çalışmışlar. Dediğim gibi sırf oyun için kullanacaksan POCO X3 PRO alınabilir.

Onun dışında M31s'i eleyin 3000TL iken bile mükemmel değilken 3700'e çıktı fiyatı asla değmez. O fiyatlara çıkarsanız kesinlikle A52 alın derim. İşlemcisi hariç diğer modellere ekran ve kamera bakımından fark atan A51 de bir seçenek.

Yanlışınız var efendim. İşlemci her şey değildir. 400 nit parlaklık var telefonda ve gerçek 120 hz değil. Kamera desen zaten rezalet. Kasa kötü. Yazılım kötü (Samsung gibi değil veya IOS) Bence alınmaz. Uzun vade telefonları değil bunlar. Göz boyamak 13-17 yaş kitlesine hitap eden yüksek "oyun" performansı güvencesi veren işlemcilerle satılan telefonlar.Kısacası uzun vade telefonu değil bunlar. 2 yıl güncelleme alıcak bu da kötü. Telefon zaten ısınıyormuş forumlarda baktığım kadarıyla.
Yanlışınız var efendim , 7-8 aydır kullanmaktayım telefonu 120 Hz öncelikle en iyi özelliği diyebilirim gerçek değil demişsiniz bilmeden konuşmak saçma bir şey,kasası kullandığım telefonlar içinde en sağlamı ayrıca şık her rengi, yazılımda hiçbir sorunum olmadı düzenli güncelleme alıyor,forumlarda baktığınız kadarıyla değil de bildiğiniz kadarıyla konuşursanız sevinirim :).

Yanlışınız var efendim, 7-8 aydır kullanmaktayım telefonu 120 Hz öncelikle en iyi özelliği diyebilirim gerçek değil demişsiniz bilmeden konuşmak saçma bir şey, kasası kullandığım telefonlar içinde en sağlamı ayrıca şık her rengi, yazılımda hiçbir sorunum olmadı düzenli güncelleme alıyor, forumlarda baktığınız kadarıyla değil de bildiğiniz kadarıyla konuşursanız sevinirim :).

Öncelikle konu 1 yıllık. Gerçek 120 Hz değil dememin sebebi gidin bir 13 Pro'nun, S22'nin 120 Hz ekranlarına bakın sonra kendi telefonunuza. Kasası rezaletin ötesinde boş savunuculuk yapmayın. Tuğla gibi kasayı bana savunuyosunuz şaka gibi :D. Yazılımı zaten berbat, düzgünci güncelleme almıyor.

Öncelikle konu 1 yıllık. Gerçek 120 Hz değil dememin sebebi gidin bir 13 Pro'nun, S22'nin 120 Hz ekranlarına bakın sonra kendi telefonunuza. Kasası rezaletin ötesinde boş savunuculuk yapmayın. Tuğla gibi kasayı bana savunuyosunuz şaka gibi :D. Yazılımı zaten berbat, düzgünci güncelleme almıyor.

Hocam gerçek 120 Hz bu arada. Önceden bizde bu hataya düşmüştük ama çoğu videoda 120 Hz olmamasının nedeni herkesin ilgi, izlenme çekmek için telefonun şarjını düşük bir şekilde bunları gösterdiklerini fark ettik.

120 Hz gerçekten 120 Hz, kendimde gördüm deneyimledim başka cihazlar ile karşılaştırma fırsatım oldu.
Kasa konusunda ise cihaz kötü görünüyor ama onun dışında ağırlığı daha büyük bir sıkıntı bana kalırsa.
Yazılım konusunda cihaz kötü ancak Custom ROM atılabilecek türden bir cihaz.

Fiyatlara çok uzun bir süredir bakmıyorum ama inşallah şu anda X3 Pro'ya F/P denilmiyordur.
7.5k ne ya?
İyi ki zamanında bırakmışım ya gerçekten şimdiden moralim bozuldu :(
İnsanların nasıl yaşamasını bekliyorlar bu ülkede ya?
8000 liranın eminim ki en az 4500'i vergidir ki vergisiz hali bile o kadar olmamalı, neyse.

Düzenleme: Hayır her şeyin fiyatı abartılı şekilde uçmuş. Gerçi şaşırmamak lazım 50 euro 1000 TL'ye yaklaştı.
50 TL'ye bir poşeti dolduramaz olduk.
Zamanında 2500 TL'ye aldığım telefon olmuş 4200 TL.
6000 TL'ye alınan cihazlara bak ya.

Hocam kusura bakmayın ama boş yapmayın gerçekten bu bilgili gözükmeye havanızı anlayamıyorum, kaç kere iphone 13 pro veya s22 kullandınız acaba ? 120 Hz ekran hakkında ne kadar bilginiz var ki gerçek değil diyorsunuz internetteki ucuz videoların tuzağına düşüp her şeye haterlik yapmayın lütfen.

Şaka gibi benimle 6000 TL'lik telefonla 350000 TL'lik telefonu karşılaştırıyorsunuz :).

Hocam kusura bakmayın ama boş yapmayın gerçekten bu bilgili gözükmeye havanızı anlayamıyorum, kaç kere iphone 13 pro veya s22 kullandınız acaba ? 120 Hz ekran hakkında ne kadar bilginiz var ki gerçek değil diyorsunuz internetteki ucuz videoların tuzağına düşüp her şeye haterlik yapmayın lütfen.

Şaka gibi benimle 6000 TL'lik telefonla 350000 TL'lik telefonu karşılaştırıyorsunuz :).
Şuan elimde fotoğrafçılık ve videography için 13 Pro bile değil 13 Pro Max :D var kardeşim. Ek olarak bilgisayarımın ekranı da 120 Hz. Ben haterlık yapmıyorum,en yakın arkadaşlarımdan birinde var bu telefon ve ben de 2 gün kadar kullandım deneyimlerimi paylaşıyorum. Gelmiş kaç kere 120 Hz kullandın diyor şaka gibi :D.

Hocam gerçek 120 Hz bu arada. Önceden bizde bu hataya düşmüştük ama çoğu videoda 120 Hz olmamasının nedeni herkesin ilgi, izlenme çekmek için telefonun şarjını düşük bir şekilde bunları gösterdiklerini fark ettik.

120 Hz gerçekten 120 Hz, kendimde gördüm deneyimledim başka cihazlar ile karşılaştırma fırsatım oldu.
Kasa konusunda ise cihaz kötü görünüyor ama onun dışında ağırlığı daha büyük bir sıkıntı bana kalırsa.

Fiyatlara çok uzun bir süredir bakmıyorum ama inşallah şu anda X3 Pro'ya F/P denilmiyordur.
7.5k ne ya?
8000 liranın eminim ki en az 4500'i vergidir ki vergisiz hali bile o kadar olmamalı, neyse.

Düzenleme: Hayır her şeyin fiyatı abartılı şekilde uçmuş. Gerçi şaşırmamak lazım 50 euro 1000 TL'ye yaklaştı.

Sağ olun hocam her zamanki gibi güzel yazmışsınız. Diğer arkadaşın aksine. 13 Pro Max'in 120 Hz ekranıyla karşılaştırdığımda bana vasat gelmişti.

7.5k ne ya?

Hocam hazır konu hortlatılmışken bir şey sormak istiyorum size. Yeni telefon alacağım ancak karar vermek çok zor gerçekten ilk başta Poco X3 Pro düşünüyordum ancak sonradan herkes arayüzde sosyal medyada vs. yazılım hataları oluyor dediler. Redmi Note 10 Pro dediler sonra ona baktım Samsung Galaxy A52 dediler. Vallahi bir karar veremedim hocam bu 3 telefonun ortalama bütçesi var elimde. Bu üçünden birini önerir misiniz yoksa bu bütçede farklı bir telefon mu önerirsiniz? Kullanım amacım sürekli oyun oynamak değil ama tabii ki ara sıra sıkıldığımda girip 2-3 saat kafa dağıtmak isterim. Genelde sosyal medya da takılırım ancak oyunda oynarım yani öyle söyleyeyim. Bir de depolama da önemli benim için en az 128 GB istiyorum sizin görüşünüzü merak ettim hocam bir yardım edin.

Şuan elimde fotoğrafçılık ve videography için 13 Pro bile değil 13 Pro Max :D var kardeşim. Ek olarak bilgisayarımın ekranı da 120 Hz. Ben haterlık yapmıyorum,en yakın arkadaşlarımdan birinde var bu telefon ve ben de 2 gün kadar kullandım deneyimlerimi paylaşıyorum. Gelmiş kaç kere 120 Hz kullandın diyor şaka gibi :D.

Sağ olun hocam her zamanki gibi güzel yazmışsınız. Diğer arkadaşın aksine. 13 Pro Max'in 120 Hz ekranıyla karşılaştırdığımda bana vasat gelmişti.
Kullandığınız halde böyle bir yorum yapıyorsanız sizle çok konuşmamak lazım hocam.
Üstelik burda hala 6000 TL telefon ile 400000 TL Pro Max'in ekranını karşılaştırıyorsunuz bana bir zahmet fark olsun fakat anlattığınız kadar bir fark yok,ben de deneyimledim.

Hocam hazır konu hortlatılmışken bir şey sormak istiyorum size. Yeni telefon alacağım ancak karar vermek çok zor gerçekten ilk başta POCO X3 Pro düşünüyordum ancak sonradan herkes arayüzde sosyal medyada vs. yazılım hataları oluyor dediler. Redmi Note 10 Pro dediler sonra ona baktım Samsung Galaxy A52 dediler. Vallahi bir karar veremedim hocam bu 3 telefonun ortalama bütçesi var elimde. Bu üçünden birini önerir misiniz yoksa bu bütçede farklı bir telefon mu önerirsiniz? Kullanım amacım sürekli oyun oynamak değil ama tabii ki ara sıra sıkıldığımda girip 2-3 saat kafa dağıtmak isterim. Genelde sosyal medya da takılırım ancak oyunda oynarım yani öyle söyleyeyim. Bir de depolama da önemli benim için en az 128 GB istiyorum sizin görüşünüzü merak ettim hocam bir yardım edin.

Hocam o 3 cihaz arasından kesinlikle a52.
X3 Pro oyuncu cihazı diyebiliriz aslında.
Bu bütçede ki cihazlar içinden de A33 5G'ye kısa bir şekilde baktım ve çok daha iyi olduğunu gördüm.

Hocam o 3 cihaz arasından kesinlikle a52.
X3 Pro oyuncu cihazı diyebiliriz aslında.
Bu bütçede ki cihazlar içinden de A33 5G'ye kısa bir şekilde baktım ve çok daha iyi olduğunu gördüm.
A33, A52'den daha mı iyidir hocam? Peki gündelik kullanımı geçtim oyun konusunda sıkıntı yaratır mı dediğim gibi durmadan en ağır oyunları oynamam.

Geri
Yukarı