POCO X3 Pro alınır mı?

• Konuyu başlatan tkg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 1B

tkg

Hectopat
Daha fazla  
Lütfen POCO X3 Pro sahibi veya tanıdığından telefonu gören ve denemiş insanlar yazsın ben telefonu oyun odaklı satın alaçam kamera benim için hiç önemli değil ekrandan ortalama bir ekran olması yeter işlemci iyi olmalı bir de Google TikTok YouTube'da kas mamalı bir de fazla uygulama yükledim de performans düşmemeli bir de az ısın malı ve yazılımı ortalama olmalı bir de şu an yazılım sıkıntıları varsa sıkıntılar fix lenni yörsa iyi olur
POCO X3 Pro bana uygun bir telefon mu?

Bence alınabilir sizin için uygun. Bir akrabamda var ben de elime alip bakmistim. Yazılımı kalitesiz, kasası kalitesiz. Diğer özellikleri iyi. Sadece ısınma durumu nasıl onu bilmiyorum.

Üstümdeki yorumun aksine, MIUI yazılım kaliteli ve kasası fiyatının bandında kasa için çok az bütçe bırakmış olsalar bile gayet güzel.

Bir alt modeli NFC'yi kullanıyorum. Elime 2 ay boyunca X3 PRO geçti gerçekten performanslı bir telefondu. MIUI ise 12.5 geldiğinden beri gömülecek bir yazılım değil emin olun. Özellikle Çin tabanlı rom kullanıyorum NFC'de sosyal medyalar yağ gibi akıyor.

Lütfen POCO X3 Pro sahibi veya tanıdığından telefonu gören ve denemiş insanlar yazsın ben telefonu oyun odaklı satın alaçam kamera benim için hiç önemli değil ekrandan ortalama bir ekran olması yeter işlemci iyi olmalı bir de Google TikTok YouTube'da kas mamalı bir de fazla uygulama yükledim de performans düşmemeli bir de az ısın malı ve yazılımı ortalama olmalı bir de şu an yazılım sıkıntıları varsa sıkıntılar fix lenni yörsa iyi olur.
POCO X3 Pro bana uygun bir telefon mu?

Oyun için alacaksanız konu açmanız bile saçma :D

Cihazı sık sık deneyimledim kaba, kamerası fiyatına göre iyi değil, malzemesi kalitesi ve yazılımı kötü.
Ama oyun için çok çok iyi bir cihaz.

Benim telefondan mı bilmiyorum da bir iki küçük şey dışında MIUI çok düzgün çalışıyor (Mi 9T - MIUI 12.1 - 2 sene oldu). Annemde de Redmi Note 7 var (MIUI 12.1 - 2,5-3 sene oldu), onunki de düzgün çalışıyor. Komşu teyzede Note 10s var, kurulumunu yaparken gördüğüm kadarıyla o da düzgün çalışıyor, şikayet ettiğini duymadım daha.
Redmi Note 7 özellikle GCam yükleyince kamera performansı bayağı fark etti.

Yazılımı kaliteli değil, fazlasıyla öznel bir yorum.

Gayet de değil. Yazılımı kaliteli. POCO X3 NFC Telegram grubuna girerseniz birçok kişinin AOSP yerine MIUI veya MIUI tabanlı ROM kullandığını fazlasıyla görürsünüz. 90 Hz üzerinde 8.5 saat ekran süreleri veriyor MIUI. Uygulamalar arası geçişte X3 NFC'de bile kasma yapmıyor. AOSP'a göre birkaç saniye farkla geç açılsa bile bu sorun teşkil etmiyor.

Hiçbir şekilde de kaliteli değil. Xiaomi'nin arayüzünün rakipleri kadar iyi olmadığı bir gerçek. Fanboyluk yapmanın anlamı yok. Çok aşırı mı kötü hayır ama düzeltilmesi gerek. Bana da MIUI arayüzünden bahsetme, ben kendimde Xiaomi kullanıcısıyım.

Gayet de değil. Yazılımı kaliteli. POCO X3 NFC Telegram grubuna girerseniz birçok kişinin AOSP yerine MIUI veya MIUI tabanlı ROM kullandığını fazlasıyla görürsünüz. 90 Hz üzerinde 8.5 saat ekran süreleri veriyor MIUI. Uygulamalar arası geçişte X3 NFC'de bile kasma yapmıyor. AOSP'a göre birkaç saniye farkla geç açılsa bile bu sorun teşkil etmiyor.

Katılıyorum. Birçok AOSP tabanlı ROM kurdum ama hiçbiri MIUI gibi değildi 1-2 sorunu var kabul ama öyle aman aman sorunları göremedim. MIUI ile sıkıntı yaşayan çok var 12.5 ile çoğu düzeldi 13 ile de çoğu sıkıntının kalkacağını düşünüyorum. POCO X3 Pro zaten MIUI 13 alacak cihazlar listesinde mevcut. Oyun için alıncaksada düşünmeden alın fiyatına göre işlemcisi tadından yenmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı