POCO X3 Pro için hangi MIUI sürümü daha iyi?

@BukoBabeyy hocam ne yaptınız bende de aynı problem var MIUI 14 kullanıyorum ve şarjım çok aşırı şekilde hızlı bitiiyor ve Google da gezerken bile ısınıyor 12.5 geçeceğim bende hangi 12.5 sürümü iyi arkadaşınız hangisini kullanıyor?

12.5 kullanıyor hocam fakat aldığından itibaren 12 ile gelmişti birlikte açtık kutusunu. 12.5 güncelledi herkes güncelledikten sonra güncellediği için MIUI 13 kötü konusu açılınca öyle kaldı herhangi bir ROM falan atmadı ama şu an güncelleme var göstermiyor. 12 sürümüne geçerseniz gerçekten çok iyi olur telefon çok rahatlar.

12.5 kullanıyor hocam fakat aldığından itibaren 12 ile gelmişti birlikte açtık kutusunu. 12.5 güncelledi herkes güncelledikten sonra güncellediği için MIUI 13 kötü konusu açılınca öyle kaldı herhangi bir ROM falan atmadı ama şu an güncelleme var göstermiyor. 12 sürümüne geçerseniz gerçekten çok iyi olur telefon çok rahatlar.
Siz geçtiniz mi hocam?

Anladım hocam rehberiniz var mı atar mısınız?
Youtube dan bakarak yapmıştık herhangi bir video izleyerek halledebilirsiniz. Fakat işi bilirkişiyle halletmek en iyisi olcaktır. Belki sizde cihaz açılmayadabilir. Sorun olabilir bu yüzden yetkili birinden yardım almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı