POCO X3 yerine telefon önerisi

• Konuyu başlatan Hesef
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
4000₺

Hesef

Decapat
Daha fazla  
Elimdeki POCO X3 cihazımı satıp AMOLED ekranlı bir cihaza geçmeyi düşünüyorum. Aklımda Redmi Note 10s var. Telefonum 1yıl TR garantili 64 GB model bir sıkıntısı yok ikinci el olarak ne kadar eder? Redmi Note 10s yerine öneriniz var mıdır?

Bende Redmi Note 10 Pro kullaniyorum. Yurtdısından kardesim getirdi eski kullanmadigim telefonun IMEI kaydi yaptirdim. Gayet memnunum ve uygun fiyata gelmiş oldu. Note 10s den bile daha uygun fiyat diyebilirim. Ben yillarca kullandigim hic bir urunu Garantiye gondermedim o yuzden Garanti konusu benim için önemli degil. Tabi ki kişiden kişiye değişir bu konu..

Redmi Note 10s almanızı önermem hocam. Fiyatına göre performansı iyi ama onun dışında gerçekten giriş sevisyesi bir telefon olduğunu hissetiriyor.

Kamerası oldukça kötü.
Ekran AMOLED ama çok kalitesiz kullanılmış, bu nedenle sürekli açık ekran özelliği bile yok (aod)
Bildirim ışığı yok.
Hoparlör ve ahize sesi düşük.

Mevcut kullandığım Xiaomi Mi 9T ve MI6 telefonlarıyla karşılaştırıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran AMOLED ama çok kalitesiz kullanılmış, bu nedenle sürekli açık ekran özelliği bile yok (aod)
Bildirim ışığı yok.
Bir kere ekranı iyi. Ekran kalitesi ve parlaklık değeri de 1100 nit. AOD özelliği mevcut. Ancak sürekli AOD devrede değil. Bildirim ışığı olmasa dahi telefona bildirim gelince ekranın yan taraflarından ışık yanıyor, çeşitli bildirim efekt seçenekleri mevcut. Hoparlör sesi de baya yüksek öncelikle, hoparlörlerde stereo ayrıca. Çoğu kişi Note 10s'in en düşük ses seviyesinde bile sesinin bu kadar yüksek olmasından şikayetçi. Ahize sesi de kötü değil.

Kamera konusuna gelirsek Mi 9T modeline göre karşılaştıracaksam. Mi 9T modelinde detaylar daha az bozuluyor Note 10S modeline göre normal çekim yani 12 MP modunda. Gece performansı kötü, video performansı da fotoğraf kadar iyi değil. Kamerası daha iyi olabilirdi.

Son düzenleme:
Redmi Note 10s almanızı önermem hocam. Fiyatına göre performansı iyi ama onun dışında gerçekten giriş sevisyesi bir telefon olduğunu hissetiriyor.

Kamerası oldukça kötü.
Bildirim ışığı yok.

Mevcut kullandığım Xiaomi Mi 9T ve MI6 telefonlarıyla karşılaştırıyorum.

1-)Cihazda aod var.

2-)Ekranı gayet iyi.

3-)Beyaz olanı kullanıyorum malzeme kalitesi kötü değil.

4-)Benim cihazımda hoparlör ve ahize sesi gayet iyi.
Ama kamerası pek iyi değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı