Polisler 232 ve 212'den arar mı?

Bak ciddi söylüyorum seste 6 kişi var 2'si çocuk diğerleri babam yaşında adamlar görüntü açmışlar ağızlarında sigara beni sorgulatıyorlar sanki korkutabilecekler.
Bu mevzular boş şeyler, yoktan yere dert yaratıp başlarını yakmak istiyorlar.
Havlayıp havlayıp susarlar.

Polisler bazen ceplerinden bile arıyor bi karakola uğrayın diye. Numaradan dolandırıcı mı değil mi anlayamazsınız. Saçma sapan para verin. Adınız teröre karıştı falan demiyorsa muhtemelen gerçekten polistir. Zaten sizi anca bi gelin diye ararlar. Hakkınızda ihbar var karakola gelin diye bile değil. Daha önceden size ulaşmıştırlar şimdi tekrar lazımsınızdır anca öyle.

Polisler bazen ceplerinden bile arıyor bir karakola uğrayın diye. Numaradan dolandırıcı mı değil mi anlayamazsınız. Saçma sapan para verin. Adınız teröre karıştı falan demiyorsa muhtemelen gerçekten polistir. Zaten sizi anca bir gelin diye ararlar. Hakkınızda ihbar var karakola gelin diye bile değil. Daha önceden size ulaşmıştırlar şimdi tekrar lazımsınızdır anca öyle.

Arkada telsiz sesleri vb geliyordu sanki YouTube'dan açılmış gibi.

Ne diye aradıkları önemli. Ne sebeple aramışlar? Ayrıca karakol öyle telsiz gürültüsü dolu olam bir yer değil.

Şöyle dedi sizin adınıza şıkayet atılmış dedi 2 kişi daha var dedi bende kim onlar dedim annem ve kardeşimin ismini söyledi ilk başta benim söylemedi ama kardeşiminkini dedi bende abisiyim dedim abisi sen misin dedi evet dedim sonra şikayet edilmiş hakkında bunun için bilgi verecektim dedi bende gerçek polismiş gibi anlattım olayı tamam dedi teşekkürler deyip kapattım ama ilk önce annemin isminden sonra teyze kullandı o aklımı karıştırdı biraz.

Şöyle dedi sizin adınıza şıkayet atılmış dedi 2 kişi daha var dedi bende kim onlar dedim annem ve kardeşimin ismini söyledi ilk başta benim söylemedi ama kardeşiminkini dedi bende abisiyim dedim Samet sen misin dedi evet dedim sonra şikayet edilmiş hakkında bunun için bilgi verecektim dedi bende gerçek polismiş gibi anlattım olayı tamam dedi teşekkürler deyip kapattım ama ilk önce annemin isminden sonra teyze kullandı o aklımı karıştırdı biraz.
Standart bir konuşma. Gerçek olabilir açıkçası. Troll olduğunu anlayıp gelmediler diyeceğim ama canlı bomba ihbarına gelmeme ihtimalleri yok. Değişik. Daha öncr geldilerse ihbar üzerine bu sefer aramış olabilirler.

Standart bir konuşma. Gerçek olabilir açıkçası. Troll olduğunu anlayıp gelmediler diyeceğim ama canlı bomba ihbarına gelmeme ihtimalleri yok. Değişik. Daha öncr geldilerse ihbar üzerine bu sefer aramış olabilirler.

Anlamadığım özel kodlu numaralarla neden aradılar ve neden aradığım numaralara sonradan ulaşamadım ben.

Geri
Yukarı