Pollux APU Pro sistem alınır mı?

Yeni anakart olması ile iş bitmiyor. 5600X gibi bir işlemcide büyük ihtimalle anakartın MOSFET'leri yanacak. Kısa ömürlü. 4300GE'de bile kısa ömürlü olacak.

Kardeşim bu adam 5600X alsa zaten değiştirir bu anakartı zar zor bir sistem topluyor zaten belli ki bütçesi az parasını da zor biriktirmiş değiştirmenin bir lüzmü yok!

bu kötü oldu fikrim bi anda değişti
Test videolarını inceleye bilirsin ben 2200G'de 1366x768'de GTA V, Rainbow 6 oynuyorum zaten genellikle oynadığım oyunlar bunlar.

Kardeşim bu adam 5600X alsa zaten değiştirir bu anakartı zar zor bir sistem topluyor zaten belli ki bütçesi az parasını da zor biriktirmiş değiştirmenin bir lüzmü yok!

Evet 200 TL fark ile çöp bir anakart alsın. O anakartın ömrü taş çatlasa 5 yıl. Sonrası çöp. Bilmediğiniz konularda insanlarla münakaşaya girmeyin. İyi günler.

Çok ama çok haklısınız bütçe bayağı kısıtlı laptopumu satacağım biriktirdiğim parayı koyup alcıcağım

anlamadım

@DarkReader

bu arkadaş 900p diyor siz rahat oynarsınız diyorsunun kafam baya karıştı bir yıl daha bekleyip 1050ti pc mi alsam ama bimyiorum
Dostum bu fiyata alacağın 1050 Ti' dan da 1650' den de hayır gelmez, APU alın önü açık en azından. 900p kötü değildir bu arada 1080p ile arasında çok fark yok merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı