Pqueen'in Dolar Artınca Dans Etmesi

Artorias74

Kilopat
Makaleler
11
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne kadar yapmacık ve itici olduğu hemen anlaşılıyor. Farkında değil ki onu izleyen binlerce insanın ailesi asgari ücretle geçim mücadelesi veriyor. Sözde izleyicilerini kahkaha atarak eğlendiriyor fakat yaptığı bir nevi izleyicilerine polyannacılık yaparak umut ve neşe satmak, buna para verenlerde sıkıntı. Kendisinin tuzu kuru tabii, sıkıysa kendisi de asgari ücretle geçinip böyle dans etmeye çalışsın, tabii iş bulabilirse o da. Twitter'da da linç yemiş. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu yazı hakkında tek düşüncem: Umarım yazı ironidir.

*Artı olarak izleyicileri bunun, bu videoya gönderme yaptığını biliyor ve o yüzden gülüyorlar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendisinin tuzu kuru tabii, sıkıysa kendisi de asgari ücretle geçinip böyle dans etmeye çalışsın, tabii iş bulabilirse o da. Twitter'da da linç yemiş. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yayıncıların tuzu kuruysa neden sosyalde konu açmak yerine Twitch'te yayın açmıyorsunuz?!

Yayıncının adını ilk defa duydum da bunun kinaye için yapılmış olduğunu anlamak için Einstein olmaya gerek yok. İzahı olmayan şeylerin (ekonomi süper diyenler, ben dolara bakmıyorum diyen ekonomi bakanı, her şeyin ithal edildiği ülkede döviz önemli değil diyenler, Corona yok diyenler gibi) mizahını yapmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı