Pre-workout ölçeği artırılmalı mı?

AArrda

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1 X WD 1TB Blue 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk
2 X GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram
1 X Sistem Montaj Hizmeti
1 X GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart
1 X GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı
1 X POWER BOOST X-59 RGB 650W 80+ Tempered Glass USB 3.0
Elimde aşağıda paylaştığım pre-workout var ama 1 ölçek bende hiçbir etki yaratmıyor, o yüzden 1.5-2 ölçek atmayı düşünüyorum. Sizce atmalı mıyım? Yoksa dandikliğinden dolayı falan mıdır?

İçeriği kötü değil fakat büyük ihtimalle aldıkarlı hammade kötü kalbine zarar verebilirsin sürekli yüksek ölçeklerde kullanma istersen farklı pre-workout önerebilirim bunda pek birşey bekleme.

İçeriği kötü değil fakat büyük ihtimalle aldıkarlı hammade kötü kalbine zarar verebilirsin sürekli yüksek ölçeklerde kullanma istersen farklı pre-workout önerebilirim bunda pek birşey bekleme
Önerirsen güzel olur kanka dün idmanda 1.5 ölçek attım ama yine bir etki görmedim sanırım bu markadan hayır yok.

Önerirsen güzel olur kanka dün idmanda 1.5 ölçek attım ama yine bir etki görmedim sanırım bu markadan hayır yok.
Bütçe aralığın varmı?

Sana direk piyasadaki hemen hemen en iyi pre-workoutu öneriyim HIQ SMASH PRO 2.0 507G etkisi tadı mükemmel. Bütçene uymazsa farklı birşey bakalım. TESTO10 kodunu girince fiyatı 674 tlye düşüyor.

Supplement almadan önce lütfen ya konu aç yada önceki konuları oku boşuna para veriyorsunuz boş supplementlere.

Bütçe aralığın varmı?

Sana direk piyasadaki hemen hemen en iyi pre-workoutu öneriyim HIQ SMASH PRO 2.0 507G etkisi tadı mükemmel. Bütçene uymazsa farklı birşey bakalım. TESTO10 kodunu girince fiyatı 674 tlye düşüyor.

Supplement almadan önce lütfen ya konu aç yada önceki konuları oku boşuna para veriyorsunuz boş supplementlere.
Salondaki yakın olduğum bir abim tavsiye etmişti kullandığımız en iyi üründü diye o yüzden almıştım. Bütçe aralığımı da yeterince aşağıda tutmaya çalışıyorum, https://proteinocean.com/preworkout?boyut=300g&aroma=energy gibi 500 TL'de olur senin dediğine de bakarım. Sadece Simple Nutritions Caffeine Plus 90 Tablet gibi bir şeyde alabilirim çünkü futbolda kullanıyorum ama bilemedim.

Salondaki yakın olduğum bir abim tavsiye etmişti kullandığımız en iyi üründü diye o yüzden almıştım. Bütçe aralığımı da yeterince aşağıda tutmaya çalışıyorum, https://proteinocean.com/preworkout?boyut=300g&aroma=energy gibi 500 TL'de olur senin dediğine de bakarım. Sadece Simple Nutritions Caffeine Plus 90 Tablet gibi bir şeyde alabilirim çünkü futbolda kullanıyorum ama bilemedim.
Protein Ocenın fiyatına aldanma cidde az var içine bir anlamı kalmıyor o zaman önerim bu Kingsize Nutrition Beast Mode 1000 Gr - Güç Ve Performans ölçek fiyatı 13 tl kutunun içinde çok olduğu için pahalı gibi ama ölçek fiyatı gayet iyi.

Protein Ocenın fiyatına aldanma cidde az var içine bir anlamı kalmıyor o zaman önerim bu Kingsize Nutrition Beast Mode 1000 Gr - Güç Ve Performans ölçek fiyatı 13 TL kutunun içinde çok olduğu için pahalı gibi ama ölçek fiyatı gayet iyi.

Aa evet, bir tanıdık abimde de bundan vardı 😅 bugün maçta içerken görmüştüm bu olduğunu iyi olduğunu söylüyordu herbalifedan 500 TL aldığını söylüyordu. Teşekkür ederim dostum yardımların için sanırım bunu alacağım. Son bir soru soracağım, sence Kingsize Nutrition Beast Mode 1000 Gr - Güç Ve Performans bu attığın mı? Yoksa 1.olan HIQ SMASH PRO 2.0 507G bu mu? Çünkü dediğin gibi kodu kullandıktan sonra gözüküyor ki pek çok bir fiyat farkı kalmıyor.

Aa evet, bir tanıdık abimde de bundan vardı 😅 bugün maçta içerken görmüştüm bu olduğunu iyi olduğunu söylüyordu herbalifedan 500 TL aldığını söylüyordu. Teşekkür ederim dostum yardımların için sanırım bunu alacağım. Son bir soru soracağım, sence Kingsize Nutrition Beast Mode 1000 Gr - Güç Ve Performans bu attığın mı? Yoksa 1.olan HIQ SMASH PRO 2.0 507G bu mu? Çünkü dediğin gibi kodu kullandıktan sonra gözüküyor ki pek çok bir fiyat farkı kalmıyor.
Tabikide smash pro fiyat farkı yok değil smashde daha az ölçek olduğu için daha pahalı.

Şurdan az çok çıkarım yapabilirsin smash daha kaliteli hammade ve daha iyi içeriğe sahip fakat fiyatıda birazdaha pahalı seçim senin.

Tabikide smash pro fiyat farkı yok değil smashde daha az ölçek olduğu için daha pahalı.

Şurdan az çok çıkarım yapabilirsin smash daha kaliteli hammade ve daha iyi içeriğe sahip fakat fiyatıda birazdaha pahalı seçim senin.
Arada 8 ölçeklik fark var BeastMode 8 ölçek fazla servis fiyatlarıda ekteki gibi smash tercih edilebilir hem içerik olarak daha iyi hemde hammade kalitesi olarak.

Dosya Ekleri

• IMG_2561.jpg
    IMG_2561.jpg
    166,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Tamamdır dostum önerilerini dinleyeceğim. Her şey için teşekkür ederim çok yardımcı oldun.
😀😇

Yeni konular

Geri
Yukarı