Prime A320M-K anakart ile Ryzen 3 2200G uyumlu mu?

Ninj4hakan

Decapat
Daha fazla  
Prime A320M-K anakart mevcut bu kartı başka birinden almıştım, bana bu anakartın daha önce yanlış BIOS Update nedeni ile açılmadığını söylemişti sonra aradan 1 hafta geçti ve yaptırmayı başardı ve bende bu anakartı aldım lakin aldığımdan beri hiç BIOS Update yapmadım önceki sahibinin başına gelenler beni korkuttu ve BIOS Update atmama engel oldu özellikle ücreti!
Anakartı düzeltmek için 150 lira almışlar ve bu düzeltme işlemini yapacak bir adam bulmak cidden çok zor.

Asıl konumuza dönecek olursak bana biri akıl verebilir mi, ne yapmam gerek nasıl atmam gerek bu BIOS Update, internetten birkaç yöntem buldum lakin hala korkuyorum, bir de elimde 500 lira gibi bir bütçe mevcut hazır internetten sıfır B450M buldum lakin sistemi tamamen değiştirmeyi planlıyorum yakın bir zamanda o yüzden şimdilik hiçbir masrafa girmek istemiyorum.

Eğer dediğinize göre BIOS sağlam ise gönül rahatlığıyla işlemcinizi takabilirsiniz. BIOS güncellemesi gerekmez.

Lakin bir önceki konumda bellirtiğim gibi bu aralar AMD sürücüleri sorun çıkarmaya başladı Micro device gibi veyahüt FPS droplar gibi, sizce BIOS ile alakalı bir durum olabilir mi?

Lakin bir önceki konumda bellirtiğim gibi bu aralar AMD sürücüleri sorun çıkarmaya başladı Micro device gibi veyahüt FPS droplar gibi, sizce BIOS ile alakalı bir durum olabilir mi?
FPS düşüklüğü, drop gibi şeyler sürücüden de kaynaklı olabiliyor. Anakart kaynaklı da olabiliyor.

Geri
Yukarı