Prison Break neden abartılıyor?

Previously on Prison Break ... Muhteşem bir diziydi.

Bence çok güzel bir dizi ama IMDb puanı düşük bence mesela hababam sınıfı mükemmel bir başyapıt ama IMDb puanı 93 bence daha yüksek olmalıydı bence yani filmleri ve dizileri puana göre değerlendirmemek gerekiyor.

Kesinlikle katılıyorum 1. Sezon hariç hiç bir işe yaramaz bu dizi. Sürekli aynı olaylar oluyor hapse gir hapisten kaç tüm dizi bundan ibaret. 5. Sezon da zaten ağır balon, ellerini birleştirip kapı açmalar falan hiç gerçekçi de değil. Breaking Bad ve Sherlock varken Prison Break'in yüzüne bile bakmam.

Son düzenleme:
Niye etiketlendiğimi çözemedim ama ben Pb'den tiksinen birisiyim.

O yıla göre değerlendirmek de istemiyorum, sonuçta o yılda değiliz. Bu yıla göre bakarsak benim için sadece "ters köşe" yapılmak için yırtınan bir dizi olarak kalacaktır.

Bu düşüncemden çıkmış oldum bu durumda. Olabilir, fikirler değişebilir.

O yıla göre değerlendirmek istemiyorum, sonuçta o yılda değiliz fikrini çok saçma buldum :D beğenmiyor olabilirsin tabii ama o yıldaki koşullarla bu yıldaki koşulları göz ardı etmek saçma.

O yıla göre değerlendirmek istemiyorum, sonuçta o yılda değiliz fikrini çok saçma buldum :D beğenmiyor olabilirsin tabii ama o yıldaki koşullarla bu yıldaki koşulları göz ardı etmek saçma.
Kişisel görüşüm o şekilde. Dizi şu an için mükemmel mi? Benim için değil. Ne zaman yapıldığı çok da umrumda değil bu durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı