Protein tozu kullanılmalı mı?

Spora 2 haftadır başladım, beslenme gerçekten benim için bir sorun zaten çünkü KYK'de kalıyorum bilen bilir zaten yemeklerini gittiğim salonda şöyle bir içecek var 36 gram sanırım tek kullanımlık big joy protein tozuydu sanırım isteğe bağlı meyve muz, şeftali, çilek vb. gibi çikolata, bir bardak süt, isteğe bağlı bal, buz gibi şeyler de ekleniyor ve fiyat 15 TL. zayıfım bu arada 170 54 kiloyum. önümde 3 seçenek var ya her spordan sonra bu içeceği içeceğim üstüne KYK'de pilav, tavuk vb. şeyler yerim ya kilo işi toz alacağım (diğer malzemeler eksik kalacak ama süt meyve gibi onları da almaya kalksam zaten altından kalkamam masrafın) ya da paramı yemeğe harcayacağım ama her yer fast food bildiğiniz gibi en ucuz şey 20-25 TL. Sizce ne yapmalıyım?
Whey Protein Tozu alabilirsin ama fazla kaçırma :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10 yıldır düzenli spor yapıyorum. Yaşa ve vücut tipine göre program çıkarmalısın. Protein tozu kullanmalısın, yada günde 10 yumurta yemelisin. Beslenmeyi öğrenmelisin, sadece spor için değil, sağlıklı ve kaliteli bir hayat için.

Arnold Schwarzenegger in 11:52 snde dediklerini dikkat et.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı