Protein tozu önerisi

Gdjer372

Hectopat
Daha önce protein tozu kullanmadım. Aşağıdaki ürünle başlamayı düşünüyorum sizce nasıldır? Başka öneriniz varsa içinde katkı maddesi, aspartam gibi kimyasallar içermeyen şeyler önerebilirsiniz. Bütçe en fazla 1000.

Hardline aroması biraz kötü onun yerine Big Joy almanı öneririm. Protein tozlarında illa ki kimyasal falan olacak o da gerekli olan şeyler yani aroma verici, topaklanma önleyici vs. bunlar korkulacak şeyler değildir.

Hardline aroması biraz kötü onun yerine big joy almanı öneririm. Protein tozlarında illaki kimyasal falan olacak o da gerekli olan şeyler yani aroma verici, topaklanma önleyici vs. bunlar korkulacak şeyler değildir.

Yeni aromaları güzel diyorlar hocam bilmiyorum ama bigjoydan şaşmayın.
Bir de bütçen var diye ekledim dostum istersen al
iyileşmeyi artırmak, genel sağlığı desteklemek ve atletik performansı potansiyel olarak iyileştirmek için yaygın olarak kullanılır.

Daha önce protein tozu kullanmadım. Aşağıdaki ürünle başlamayı düşünüyorum sizce nasıldır? Başka öneriniz varsa içinde katkı maddesi, aspartam gibi kimyasallar içermeyen şeyler önerebilirsiniz. Bütçe en fazla 1000.

Protein tozunda tatlandıcı olmalı zaten tatlandıcı olmasa içemezsiniz şekerli olmasın diyorsanız whey isolate öneriririm. Bigjoy Hardline'e göre fiyat olarak daha uygundur ve hardline kadar güvenilir diyebilirim. Analiz rapolarında kutusunda yazan protein oranı gerçeğe kıysala sadece biraz daha düşük. Nois, Nutripute, Ronic, Zeus gibi markalara yanaşmayın derim. Paranız varsa Optimum, Weider, HIQ önerebilirim. Çok pahalı olmasın ama ne içtiğimi bileyim derseniz de Protein Ocean, Supplementler, Scitec alabilirsiniz.
Bigjoyun aramosanızı sosrarsanız sadece çileklsini kullandım ve hiç beğenmediğimi söyleyebilirim oldukça yapay bir tadı var hiç sevmemiştim ama bana sorarsanız tad o kadar da önemli değil.

Protein ocean yeni çıkardığı üründe %40 indirim var fındıklı çikolata aromalı
Onun harici bigjoy almayı düşünüyorum

iyileşmeyi artırmak, genel sağlığı desteklemek ve atletik performansı potansiyel olarak iyileştirmek için yaygın olarak kullanılır.
Multivitamin pek işe yaramaz. Onun yerine D3 ve Omega 3 daha iyi olacaktır.

Aynısını kullanıyorum. Kalitelidir, alabilirsiniz. Tatlandırıcı illa oluyor, zaten o bir sorun değildir korkmanıza gerek yok. İçeriği temizdir.

Hardline aroması biraz kötü onun yerine Big Joy almanı öneririm. Protein tozlarında illa ki kimyasal falan olacak o da gerekli olan şeyler yani aroma verici, topaklanma önleyici vs. bunlar korkulacak şeyler değildir.

Protein tozunda tatlandıcı olmalı zaten tatlandıcı olmasa içemezsiniz şekerli olmasın diyorsanız whey isolate öneriririm. Bigjoy Hardline'e göre fiyat olarak daha uygundur ve hardline kadar güvenilir diyebilirim. Analiz rapolarında kutusunda yazan protein oranı gerçeğe kıysala sadece biraz daha düşük. Nois, Nutripute, Ronic, Zeus gibi markalara yanaşmayın derim. Paranız varsa Optimum, Weider, HIQ önerebilirim. Çok pahalı olmasın ama ne içtiğimi bileyim derseniz de Protein Ocean, Supplementler, Scitec alabilirsiniz.
Bigjoyun aramosanızı sosrarsanız sadece çileklsini kullandım ve hiç beğenmediğimi söyleyebilirim oldukça yapay bir tadı var hiç sevmemiştim ama bana sorarsanız tad o kadar da önemli değil.

Protein ocean yeni çıkardığı üründe %40 indirim var fındıklı çikolata aromalı
Onun harici bigjoy almayı düşünüyorum

Multivitamin pek işe yaramaz. Onun yerine D3 ve Omega 3 daha iyi olacaktır.
Hardline aldım da kutunun üstünde yazanları tam anlamadım. Bunun içinde ne kadar kreatin var mesela?

Birde kreatin saç döker diyenler var doğru mu bu?

Son düzenleme:
Hardline aldım da kutunun üstünde yazanları tam anlamadım. Bunun içinde ne kadar kreatin var mesela?

Bir de kreatin saç döker diyenler var doğru mu bu?

Evet var her serviste 2gram kadar hocam kreatin saç döker mi konusuna genetikte saç dökülmesi varsa bunu hızlandırır dht hormonu salgılayarak saç yenilenmesini yavaşlatır bu da saç dökülmesi gibi görülür dökülür diyebiliriz kısaca ailenizde yoksa bir şey olmaz.

Protein tozunda bulunan kreatinden çok verim alacağını sanmıyorum. Zaten 2 gram var tavsiye edilen kullanım miktarı 5 gram. Ayrıca benim o şekilde aldığım protein tozlarının içinde homojen şekilde dağılmayabiliyordu. Bİr aldığım serviste 5 gram gelirse belki diğerinde 1 gram falan geliyor. Yani ayrı almak daha mantıklı kreatin almayı düşünoyorsanız. Saç konusunu da salın artık. Baban kelse sen de kelsin kardeşim kreatin pek de bir şey değiştirmiyor.

Geri
Yukarı