Protein tozu vs creatin

ardazzers3

Decapat
Daha fazla  
4. ayımın ilk haftasına girdim neredeyse. Normalde ben cok kafama takardım vücut cıkmadı dşye fakat hocam sabırlı ol dedi. Bende ocagın ilk haftasına kadar sogal calısıp sonra supplement kullanırım diye karar verdim fakat ben hemen vücut yapmak istiyorum. Yani tabii düzenli calısıp, düzenli yemek yiyince oluyor bu isler biliyorumda ben daha hızlı sonuç versin istiyorum. Normalde creatin, protein tozu falan alacaktım birkaç ay sonra fakat simdi bir tanesini alayım digerlerini bütçem genislediginde alırım diyorum. Sizce hangisini alayım?

Oceandan alırsam ikisini de alabilirim. HIQ ürünleri ile neredeyse aynı fiyata denk. Pre Workout'un farkı nedir normalinden?
Pre Workout çok değişmektedir. İçerik olarak bir çok maddenin birleşimidir pre workout ve kullanılan maddeler, miktarları aşırı önem taşır. Kullanılan madde ve miktar olarak Ocean yanından geçemez HIQ'nun.

Kod ZORBA10, piyasadaki creatinlerden çok daha uyguna geliyor. Pre-workout olarak arkadaşa katılmıyorum, HIQ ve Ocean'ın pre-workout'ları arasındaki içerik farkı çok fazla değil ama yine de Ocean önermiyorum tadı berbat. HIQ'nun da fiyatı çok gereksiz şişirilmiş durumda, indirimde alınabilir anca.

Kod zorba10, piyasadaki creatinlerden çok daha uyguna geliyor. Pre-workout olarak arkadaşa katılmıyorum, HIQ ve Ocean'ın pre-workout'ları arasındaki içerik farkı çok fazla değil ama yine de ocean önermiyorum tadı berbat. HIQ'nun da fiyatı çok gereksiz şişirilmiş durumda, indirimde alınabilir anca.

Kanka bunlar çok pahalı. Bunları alabilecek bütçem yok benım. Ocean’dan almayı düşünüyorum. Birkaç tane var baktığım fakat sen sen de bakabilir misin creatin ve protein tozuna?

Geri
Yukarı