Protein tozu zararlı mı?

Kullanıp faydasını gören var mı ?

Hocam yani bir zararı yok ?
Creatin kullanın, en yararlısı odur.
Ben protein tozu kısır bırakır demedim. Markadan markaya besin içerikleri ve bu içeriklerinin kalitesi de değişkenlik gösterebilir. Ayrıca, ilacı kendinizce nasıl tanımlıyorsunuz bilmiyorum ama tüm vitaminler, besinler, minareller vs. birer ilaçtır. Şunu da unutmayın ki ilaçla zehir arasındaki tek fark, doz farkıdır.
Tamam hocam siz öyle zannedin.

Sizin protein tozu (whey) dediğiniz "peynir altı suyu" tozudur. Süt proteini olan bu zıkkımın bir zararı yoktur ama ciddi faydaları vardır. Whey'den gelecek zarar meyve sularından ve koladan gelen zarardan daha azdır. Spor sonrasında su ile kullanımını şiddetle tavsiye ederim.

Sizin protein tozu (whey) dediğiniz "peynir altı suyu" tozudur. Süt proteini olan bu zıkkımın bir zararı yoktur ama ciddi faydaları vardır. Whey'den gelecek zarar meyve sularından ve koladan gelen zarardan daha azdır. Spor sonrasında su ile kullanımını şiddetle tavsiye ederim.

Bu konular hakkında fazla bir bilgim yok ama benim tozun üstünde whey yazıyor hocam. Herkes şimdi seni şişirir fakat ileride zararlarını çok görürsün dediler. Hocam gözüm korkmadı değil açıkçası.

Bu konular hakkında fazla bir bilgim yok ama benim tozun üstünde whey yazıyor hocam. Herkes şimdi seni şişirir fakat ileride zararlarını çok görürsün dediler. Hocam gözüm korkmadı değil açıkçası.
Protein tozu Whey zaten hocam. Fitness ya da spor sonrası kullanabilirsin hiç bir zararı olmaz.

Protein niye şişirsin ya kim diyor bunları diyecemde salondada +40 yaş kesim diyor her gün bu muhabbetleri duyuyorum :D. Whey proteini peynir altısuyundan yalıpandır.
Dediğinde bir yere kadar haklısın ama spor sonrası whey için alternatif yok.

Eğer eve gidince yemek yiyecekse ve mesafe kısaysa wheye gerek yok.

Protein niye şişirsin ya kim diyor bunları diyecemde salondada +40 yaş kesim diyor her gün bu muhabbetleri duyuyorum :D. Whey proteini peynir altısuyundan yalıpandır.

Eğer eve gidince yemek yiyecekse ve mesafe kısaysa wheye gerek yok.
Mesafeyle alakası yok hocam. İstediğin proteini ye whey kadar kasları hızlı onaran alternatif yok. Yani salonda whey çalkayan adamlar şovuna içmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı