Protein tozu zararlı mı?

Hayatsız

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 178-89, 18 yaşındayım. Düzenli spora başlayacağım protein tozu kullanmak istiyorum. Zararlı mı? Kansorejen filan diyorlar ben abartmadan kullanacağım sadece. Size sormak istedim amacım kilo verip kas yapmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben 178-89, 18 yaşındayım. Düzenli spora başlayacağım protein tozu kullanmak istiyorum. Zararlı mı? Kansorejen filan diyorlar ben abartmadan kullanacağım sadece. Size sormak istedim amacım kilo verip kas yapmak.

Hayır dozunda kullanırsan zararlı değil amacı alamadığın günlük protein ihtiyacını almanı kolaylaştırmak.

Başlangıç için kullanma, eğer bir seviyeye gelirsen alabilirsin, şimdilik git tavuk ye yumurta ye.

Protein tozu zararlı değildir. Zararlı diyen kişiler etkileşim sağlamak için iftira atıyorlar. Fakat çakma markalar zararlı olabilir.

Böyle bir şey yok prof. Dr. Yavuz yörükoğlu bile zararlı değil diyor, kansorejen diyen hiçbir araştırma yapmayıp halk arasında duyduğu asılsız bilgileri sana söyleyen 3 IQ primatlar, rahatlıkla kullanabilirsin fakat daha başlar başlamaz niye hemen protein tozu kullanmak istiyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı