PS 3 hala alınır mı?

Merhaba. Başlıkta da belirttiğim üzere PS 3 alma fikri var aklımda. Uncharted serisini oynamayı çok istiyorum. Sizin görüşlerinizi de almak isterim. Hala alınır mı?
Dostum kesinlikle almalısın The Last Of Us'ta oyna aynı zamanda da Uncharted 3 PS 3'te türkçe dublaj ve RDR oynarsın aynı zamanda da GTA 5 ayrıca PS 3'te RDR ve GTA 5'i online oynayabilirsin sunucular hala çalışıyor.
Ps3ü asla kırdırmayın oyunları zaten 20-30tl onlinedan mahrum kalırsınız.
Dostum ban yiyen makineyi geri düzeltebiliyorsun. Package Manager File ve Multiman olan PS 3'te online oynayanlar var yani.

Arkadaş Uncharted oynayacakmış Xbox 360 PS3'ün eline su dökemez.

Hocam bana bir anlatsanıza God of War 3, Last of Us 1, Uncharted dışı ne esprisi varki fanboyluk yapmayın Xbox 360'da Gears of War, Forza Horizon gibi oyunlar da var.

Online ücretsiz, PS3 daha ucuz, kullanımı daha kolay.

Hocam Online ücretsiz diyorsunuz fakat PS3'den destek kesildi ve de belirli oyunlarda Online'lar açık Xbox 360 2022'ye kadar Online açık. PS3 daha ucuz değil 350 400TL'ye Xbox 360 çift kollu sorunsuz bulabilirken PS3 de tek kol bulsan şükür dersin. Kime göre neye göre?

Hocam Online ücretsiz diyorsunuz fakat PS3'den destek kesildi ve de belirli oyunlarda Online'lar açık Xbox 360 2022'ye kadar Online açık. PS3 daha ucuz değil 350 400TL'ye Xbox 360 çift kollu sorunsuz bulabilirken PS3 de tek kol bulsan şükür dersin. Kime göre neye göre?

55 oyunum var hepsinde Online açık. Eski nesil Xbox'lar o fiyatta ocak yerine alınabilir üstünde yumurta pişer.

Örneğin The Last Of Us ile Uncharted online oynayamıyorsun artık.

Geri
Yukarı