PS 4 mü? iPad 8 mi?

Kard.

PS4 Pro alacağım ve pazar gübü LGS'den çıktıktan sonra siparişini vereceğiz. Sana bir soru sormak istiyorum aga ben NBA 2K21 alacağım ancak bundan önce hiç PS4 oynamadığım için bilmiyorum cahilim bu konularda. Şimdi sorum şu NBA 2K21 alacağım ancak MyPark oynamak istiyorum bunun için PS Plus'a mı ihtiyacım var.

Kardeşim sen al PS4'ünü oyun işi hallolur eğer Online oynamak istiyorsan sadece şu anda indirimide 180 TL yıllık ve her ay en az 2tane bayağı iyi oyun veriyor geçen ay Battlefield 5 ve Stranded Deep'i bedava verdi.

İkisi çok farklı cihazlar, sana ne uygun geliyorsa hangisinde daha çok vakit geçirmeyi düşünüyorsan onu al.

Pro ile PS4 arasinda fark yok onu söyleyeyim ben 2'sini de oynamış biri olarak alacaksan normal PS4 alabilirsin ve bende 1 2 ay PS4 birakmistim bayağı sıkılmiştim oyun alamiyorduk ama ayda 2 oyun kaliteli ve iyi indirimler gelmeye başladı örnek vallhala 280 TL oldu genede iyi PS4 için her oyun için 300 TL para ayırman lazim oluryor ve PS Plus kesinlikle alınır ben fiyat artmadan 1 yıllık almıştım mutluyum güzel oyunlar vermişti.

Pro

Ne ciddi misin kanka 5 yıl boyunca bir gün bile aksatmadan oynadım 1 kez ulan bu PS4 sıktı ya demedim.

Beni sıktı :)

Geri
Yukarı